Lolita Lempicka parfémovaná voda

Další neméně významnou značkou na poli parfémů je značka Lolita Lempicka, její zakladatelkou je světově známá francouzská módní návrhářka Josiane Maryse Pividal, která se inspirovala v pojmenování své značky polskou malířkou Tamarou de Lempicky a známým dílem Lolita od spisovatele Vladimíra Nabokova, které svým pobuřujícím obsahem vystihuje vůně z řad Lolita Lempicka.
Vůně Lolita Lempicka je oproti svěží a jemné vůni značky Chloé mnohem více sytější a výraznější vůní. Zatímco parfémy značky Chloé ve vás probudí ženu vytříbených způsobů s elegantním stylem, tak v případě vůní značky Lolita Lempicka, se stanete svůdnou a hravou a budete přitahovat pozornost nejednoho muže. Parfémovaná voda Lolita Lempicka je velmi sladká vůně, která připomíná fialkové bonbony a právě tím je tak mladistvá a rozverná.
Tuto vůni jsem si zamilovala už před nějakou dobou a stále se k ní vracím právě pro ten pocit smyslnosti s malou dávkou provokace. Stejně tak i vy jí propadnete pokud jste jen trochu žena sebevědomá bez strachu projevit svoji smyslnost a hravost. Parfémy Lolita Lempicka ve vás probudí lásku, chuť léta a horkých slunečných dnů a zároveň touhu po něčem novém a tajemném. Tato vůně je plná rozporů s velkou dávkou hravosti. Právě pro tuto hravost a sladkou vůni, jsou parfémy Lolita Lempicka oblíbené po celém světě. Pochopitelně nesmíme zapomenout na krásný design flakónku, který jen podtrhuje originalitu samotného parfému. Vůně je dokonalým výběrem květinových vůní: lékořice, kosatce fialky, břečťanu, anýzu a spolu s vanilkou, mandlí.

 

Lolita Lempicka parfémovaná voda      Lolita Lempicka limited edition

Existuje celá řada parfémů značky Lolity Lempicka lišící se nejen svým designem po stránce vzhledu, ale i odlišnými vůněmi. Oproti klasickým vůním jako třeba Channel, Calvin Klein, Chloé je tato zcela výjimečná. Existuje také úžasná limitovaná edice se zrcátkem, která se bohužel již neprodává. Parfém Lolita Lempicka se hodí, jak pro mladé dívky, tak i pro ženy, které chtějí stále prožívat dny plné vášnivých polibků a pohledů, protože právě takové jsou tyto vůně, probudí ve vás svůdnou a hravě nestoudnou ženu, která touží po lásce a obdivu.

 

Krásná video reklam k parfému Lolia Lempicka: