L’Occitane: Recenze

Krása zrozená z kouzla Provence, tak to je kosmetika L‘Occitane. Francouzská značka kosmetiky je známá po celém světě a patří mezi ty nejváženější. Celým názvem L’Occitane en Provence bývá označována jen málo kdy, pro nás obyčejné smrtelníky je to jednoduše pouze L’Occitane.

L’Occitane

Pokud si potrpíte na opravdu kvalitní a krásně vonící kosmetiku, tak značka L’Occitane má hodně co nabídnout, právě vám. Je plná úchvatných a autentických vůni, které opravdu navozují pocit, jako by jste si přivoněla k opravdové růži, fialce anebo slaměnce.

Oddaná přirozené kráse vycházející z přírody

L’Occitane mýdlo

L’Occitane je přírodní, autentická a účinná kosmetika, která nabízí neodolatelné výrobky z oblasti péče o pleť a tělo. Vychází z tradičních technik a znalostí z Provence.

Třemi základními zásadami kosmetiky L’Occitane jsou:

Autentičnost – Každá ingredience je opečovávaná stou největší pečlivostí. Rostiny mají svůj skutečný příběh, víme kde vyrostly a kým byly zpracovány. Navíc vše probíhá pod přísně dodržovanými standarty a technikami výroby.

Smyslnost – Všechny vaše smysly budou hýčkány. V každém výrobku kosmetiky L’Occitane se nachází jedinečné potěšení. Jednotlivé přípravky nejen krásně voní, ale jsou i dermatologicky testovány, takže není pochyb o jejich kvalitě.

Respekt – Respektování přírody a všeho a všech, kdo do ní patří. Tím je myšleno, že výrobky L’Occitane nejsou testovány na zvířatech. Navíc firma podporuje místní pěstitele a destilatéry, kteří vyznávají tradiční hodnoty Provence.

 

Slaměnková řada Divine – Omlazující péče

O tom, že kosmetika L’Occitane nelení a stále vymýšlí nové přípravky, které nás učiní krásnějšími není pochyb. Důkazem je i nová kolekce omlazující péče Divine.

Já sama jsem k této kosmetice přišla zcela náhodou. Říkala jsem si, že je na čase vyzkoušet něco nového. A náhodou se mi do rukou dostaly vzorečky, právě této nové pleťové péče od L’Occitane. Zahájila jsem teda menší průzkum. Vzorečků jsem měla docela dost a vydržely mi cca měsíc. Přípravku stačí totiž opravdu jen troška a vaše pleť dostane přesně tu správnou dávku hydratace a péče co potřebuje.

Dalším poznatkem o této kosmetice je, že NÁDHERNĚ VONÍ! Opravdu, zažila jsem jen málo krémů, sér či olejů, které by tak líbezně voněly. Měla jsem pocit opravdové zhýčkanosti, když jsem si některý ze vzorečku kolekce Divine nanesla na pleť.

L’Occitane řada Divine

Co nabízí kolekce pro omlazení Divine:

  1. Divine pleťový olej
  2. Divine denní pleťový krém
  3. Divine oční péče
  4. Divine sérum

Pokud tedy shrnu tuto krátkou recenzi na kosmetiku L’Occitane dala bych jí pět hvězdiček, je opravdu jednou z těch,  jak už bylo v úvodu napsáno, nej z řad kosmetických značek. Skvěle hydratuje, vydrží a vypne krásně pokožku. Jediné co bych tak mohla vytknout, je ta cena. U této kosmetiky si opravdu sáhnete hluboko do kapsy, protože jak už to tak bývá, za opravdu kvalitní výrobky, se někdy vyplatí přihodit nějakou tu korunu navíc.

L’Occitane Slaměnková řada Divine

A jaký máte názor na tuto kosmetiku vy?