Letní outfit v námořnické modré

Celá letní kolekce pro rok 2015 je plná krajek ve všech možných barevných odstínech, v čele se ale stále drží klasická barva bílé nebo mnou právě zvolené námořnické modré, kterou nemůžete nikdy nic pokazit.

Výhodou je, že tato barva sluší snad každému. Pokud ve vaší skříni chybí šaty nebo top s krajkou měla by jste rychle nějaký zakoupit do svého šatníku jinak budete považována za módního „barbara“!

šaty_jpg

Tento typ mnou zvolených šatů se hodí pro denní, ale i večerní nošení. Například pro různé akce či večírky. Střihově nejsou ani příliš elegantní, ale ani ležérní, jsou zlatým středem, něco mezi. Krajka dodává i jednoduchému střihu šatů zajímavou strukturu, která je zdobná a zároveň jemná.

K námořnické modré barvě můžete zvolit doplňky zlaté barvy. Já například zvolila zlaté náušnice a náramek zdobené malými perličkami a kamínky od značky F&F. Zlaté šperky můžete pochopitelně zakoupit v současnosti kdekoliv, jejich nabídka je opravdu velice bohatá.
náramek_jpg    náušnice_jpg

Co by byly krásné šaty bez elegantních lodiček?

K zlatým doplňkům a tmavě modrým šatům je nejlepší volbou zvolit béžové barvu lodiček nebo balerínek. Já osobně mám velkou slabost pro lodičky na vysokých podpatcích, takže volím vždy raději tento typ obuvi, ale záleží na každém, v čem se cítí lépe. Tento pár bot můžete zakoupit od značky ital-design, za překvapivě nízké ceny, které určitě potěší každou ženu. Dalším typem být módní a šik v této letní sezóně je vlastnit aspoň jeden pár bot se špičatou špičkou, protože právě tento prvek začíná převládat ve většině obchodů s obuví.

set_jpg

 

Celý outfit zbývá už jen doplnit správným líčením a pochopitelně i vůní. Můj výběr je parfém značky INTENSE eau de parfum, jeho jemná a zároveň smyslná vůně nejen že dodává pocit svůdnosti, ale podtrhne tak i váš vzhled.

letní outfit - námořnická modrá

A jaký letní outfit volíte vy?