Letní outfit: aneb nedbalá elegance

Milujete stejně jako já letní slevy? Myslím, že odpověď musí znít ANO, kdo by je totiž nemiloval a kdo by jich nevyužil! Léto už se blíží ke konci (bohužel), ale vy máte šanci nakoupit ty nejlevnější kousky do své skříně, takže neváhejte a ještě lépe nechte se inspirovat.

Letní slevy všude kam se podívám

Šaty s proužkami, černé úzké rifle s dírou na koleni, lodičky nebo minikraťásky, toto léto (a co si budeme namlouvat i budoucí léto) nesmí chybět v žádném ženském šatníku! Tyto kousky totiž sluší každému a najdete je na každém rohu, ale upozorňuji, že musíte velmi pečlivě vybírat, protože ne každému sluší vše a především ne vše je pěkné.

Tím narážím na ten stále se opakující jev, že móda se stále vrací (tak si aspoň odůvodňuji to, že ne vše se musí vyhazovat), ale na druhou stranu některé věci by se neměly vracet a tento názor myslím nesdílím jen já..

Kouzelné slovo sleva nebo jinak SALE, na nás momentálně útočí z každé výkladní skříně obchodu, té či oné značky a mi jen těžko odoláváme. Proč si nekoupit šaty, které jsou o polovinu levnější a proč si pak nekoupit šaty, které mají 70% slevu!

 

Letní vzdušné bílé šaty s modrými proužky

Tento rok, nebo spíše tuto letní sezónu 2017 jsem nemalé mění, utratila především v obchodech, jako je ZARA, MANGO a nebo MOHITO.  Mají tu krásné šaty, které jsou moderní, vkusné a se slevou „skoro“ za pusu. Navíc oceňuji kvalitní ušití, jako jsou rovně našité zipy apod.

Další velmi důležitou položkou, která nesmí dle mého názoru chybět v šatníku každé ženy a tím mám na mysli nejen letní období, ale i podzim a pro odvážné i zimu jsou červené lodičky, které vypadají luxusně na každé ženě a nemusí mít ani 12 centimetrové podpatky. Upozorňuji, že sehnat opravdu pěkné lodičky, v hezkém červeném odstínu, které jsou i po stránce tvaru dokonalé, je u nás tak trochu nelehký úkol, ale i přesto se dá na takové narazit. Já jsem si sama takové koupila v MANGU, kde se mi nafocené na modelce moc nelíbili, ale potom, co jsme je viděla na kamarádce bylo rozhodnuto, že je musím mít také.

červené lodičky mango

Dalším položkou jsou jistě pohodlné sandále třpytivých odstínů a neposledně pak hezky nalakované nehty do otevřených botiček, jakéhokoliv typu! Toto léto nedám dopustit na jedinečné laky na nehty Trend It, které naleznete v každé prodejně dm. Navíc pro léto je kolekce těchto dlouhotrvajících laků na nehty rozšířena o letní pastelové barvy, kde jednoznačně vede čistě bílá barva, která je hitem tohoto léta.

 

A jaké módní letní výstřelky oslovily vás Dámy?