Lesk na rty Dermacol Brilliant – Recenze

Dermacol_lesk_na_ rty

Lesk na rty Dermacol Brilliant

Podtrhněte krásu svých rtů briliantovou a příjemnou texturou lesku na rty Brilliant, která vytváří dlouhodobý a oslnivý lesk v mnoha barevných odstínech.

S přicházejícím létem se objevují čím dál tím více pestřejší styly barev nejen na poli módy, ale i v kosmetice a to především v oblasti zaměřující se na péči a vzhled rtů. Každá žena by měla v letní sezóně, vlastnit aspoň jednu výraznější barvu rtěnky či lesku na rty, ale zároveň by neměla zapomínat na klasické přírodní tóny, které nikdy nevyjdou z módy.

Ryze česká značka kosmetiky Dermacol s dlouho trvající tradicí nabízí širokou nabídku kosmetiky s výraznou paletou odstínů barev, z které si každá žena může vybrat právě tu, které jí bude vyhovovat a zároveň podtrhovat její krásu. Právě briliantový lesk na rty kosmetiky Dermacol, který skvěle zvýrazní a vyplní lesklou a sytou barvou vaše rty. Současně zdůrazňuje i jejich tvar, mě samotnou osobně naprosto okouzlil.

lesk_Brilliant

Aplikátor, který je součástí balení, je praktický a pomáhá při přesnějším a zároveň snadnějším vyplňování kontury vašich rtů. Díky své dokonalé přilnavosti ke rtům hydratuje vaše rty po dlouhou dobu a zanechává je tak lesklé. Velkým kladem tohoto výrobku je pro mě konzistence přípravku, která neobsahuje konzervační látky ani parabeny a snad i díky tomuto složení zabraňuje nežádoucí lepkavosti, která bývá častým negativem ne – jednoho lesku na rty. V nabídce značky Dermacol Lip Gloss Brilliant je hned celá řada různých  druhů odstínů, které se snaží vyhovět každému typu ženy. Velkou obliby si u mě získal tento výrobek právě také díky jeho chuti a vůni, která je ovocná a sladká. Lahodí nejen svojí příjemnou vůní ale i sladkou chutí. Propůjčuje rtům plnost a dokonalou vláčnost, spojeným s oslnivým leskem. Další výhodou je příjemná barevnost této značky lesků, kde můžete zvolit jen jemné přírodní barvy s romantickým nádechem až po výrazné módní odstíny.

Já sama jsem vyzkoušela hned dva odstínů. V zimě jsem zvolila spíše jemný nádech růžové jemné barvy, která se hodí snad ke každé příležitosti a oblečení. S přicházejícím teplem a větší barevností, která přichází s každou novou letní sezónou, jsem zvolila výraznější barvu tohoto lesku na rty. Rty s touto barvou jsou mnohem výraznější a plnější. Barva je sytější, blízká malinovému odstínu a hodí se skoro ke všem letním šatům nebo jiným outfitům, navíc zvýrazňuje rty natolik, že už není potřeba výrazné líčení zbytku obličeje.

lesk_Dermacol_Brilliant        lesk_na_rty

Který odstín by se líbil vám?