Burberry lesk na rty

Velká značka, velký sortiment! Ano i značka Burberry je pro nás jednou velkou „cukrárnou“ kde mají stále nové sladkosti a v tomto případě si opravdu smlsnete, tedy smlsnou si vaše rty a to na lesku na rty, od značky Burberry.

Jedinečný lesk na rty od Burberry

Pokud jste s touto značkou již dobře seznámeni, tak jistě znáte jejich slavné vůně (o kterých jsem nedávno psala) a ještě více zajisté fandíte jejich módě. Toto vše je pro nás známá věc, a když už se necháváme rozmazlovat a opečovávat jejich omamnými vůněmi a oblékáme se do drahých šatů s visačkou Burberry, tak proč se nerozmazlit ještě více a nevyzkoušet i tento lesk na rty? Jak asi dobře předpokládáte, já jsem tak udělala.

Neodolala jsem jednoduchému designu a nude odstínu, který je pro léto, ale co si budeme vykládat i zimu, jako stvořený. Někdy mám už totiž plné zuby, neustálým kontrolováním výrazné rtěnky, co je teď nepostradatelným doplňkem každé ženy. Ne každá rtěnka dobře drží a navíc věřím, že jste někdy stejně, tak neohrabaní, jako já a rtěnkou na svých rtech zavadíte o svůj oděv a co lépe například o bílou halenku. To je hned celý den zábavnější, že?!

burberry dámský lesk na rty

Dost už ale mého stěžování a teď zase trochu toho vychvalování.

Vlastnosti lesku na rty od značky Burberry

Samotný lesk má příjemnou konzistenci. Jak už jsem v předešlých řádcích naznačila, je tento dotyčný lesk v barvách nude, takže vaše rty jemně zmatní, projasní a dodá jim ten tolik žádaný, přirozený a zdravý vzhled.

Krémovou konzistenci lesku jsme už probrali, odstín také, takže teď mi zbývá jen popsat ten komfort, který vašim rtem dopřeje. HYDRATUJE, HÝČKÁ a zajišťuje LESK. Díky lehkému oleji a sférickému pudru, z kterého je tvořen, poskytuje tento lesk na rty hladkost a docela i ucházející výdrž.

lesk na rty Burberry

Jediné co mu můžete tak vytknout je ta cena. Ale to se u takových značkových přípravků očekává, takže je zbytečné si stěžovat, že nestojí 100 kč, jak jsme některé zvyklé. Není ale někdy lepší mít skutečně kvalitní a vysněné zboží, než si jich nakoupit hromadu a nemít z nich takovou radost? To už ale nechám na vás, jaký si utvoříte na něj názor.