Laky na nehty – test

 

Máte doma plný šuplík laků na nehty a stále nemůžete najít ten pravý, který dokonale přilne nejen k vašim nehtům, ale i k vašemu srdci? Pokud ano, tak by jste měla zaměřit svoji pozornost na následující slova v tomto článku, určenému právě problematice výběru správného laku na nehty.

laky na nehty_jpg

Zde je malý test na laky na nehty z levnějších řad dekorativních kosmetických výrobků od různých značek:

Essence lak na nehty Color & Go:

Hádám, že asi každá žena nebo dívka, už aspoň jednou  lak na nehty Color & Go od kosmetické značky Essence vyzkoušela, protože cena 30 až 40 kč není skoro nic, tak proč si jej na zkoušku nekoupit?

Bezpochyby u tohoto výrobku není nouze o krásné barvičky, všech možných barevných odstínů, na které si jen vzpomenete. Dalším velkým plusem je cena, která je skoro bezkonkurenční! Bohužel tady asi všechna chvála končí.

Barevné odstíny určitě uspokojí i tu nejnáročnější z nás, ale horší už je výdrž tohoto laku na nehty. Je podle mého názoru poměrně nízká. Nevydrží déle, jak 3-4 dny, mě osobně maximálně 2 dny a třetí den, už mám každý druhý nehet oloupaný, jako bych si lakovala nehty před měsícem. Další věc, co mě na tomto laku nepotěšila, je jeho dlouhé schnutí. Opravdu nevydržím hodinu čekat na to, až mi uschne lak na rukách. I když je povrch laku jakoby zatuchnutý, tak stačí menší náraz a lak se mi odloupne a můžu lakovat znovu.

Lak na nehty – Maybelline COLORAMA:

Tak tento lak na nehty je pro mě, už po nějaký čas naprostou jedničkou mezi laky na nehty, které jsou za skvělou cenu a kvalitní! Vydrží mnohem delší dobu než ostatní laky na nehty, co jsem doposud používala. Vzhledem k tomu, že se věnuji ráda ručním pracím, tak opravdu je tento výrobek pokladem mezi ostatními, co jsem zatím vyzkoušela. Laky Colorama od Maybelline nabízí velice širokou škálu nabídky barev, od sexy provokativních odstínů, až po jemné pastelové barvy, které dokážou na vašich nehtech vytvořit přirozený a zdravý vzhled. Od značky Maybelline doporučuji vyzkoušet i lak na nehty pro zpevnění Maybelline Express Manicure, který podpoří delší výdrž vrchního laku na vašich nehtech a hloubkově o ně pečuje.

lak maybelline_jpg    colorama

VÝSLEDNÉ ÚČINKY LAKU MAYBELLINE COLORAMA 60 seconds:

  • rychlé schnutí a vysoké barevné krytí
  • dlouhodobá výdrž laku, odolnost proti oděru
  • oslnivý lesk
  • snadná aplikace, díky klasickému a ověřenému tvaru štětečku
  • sytý tón barvy laku

S těmito laky na nehty nezůstanete dlouho u jednoho, ale postupně si nakoupíte jistě i mnohé další barevné odstíny, které stejně jaka já, budete ladit podle jednotlivých ročních období.

Laky na nehty od Miss Sporty:

Kosmetika Miss Sporty je velice oblíbenou, především u mladých dívek. Nejspíše to bude díky poměrně nízkým cenám a stále novému zboží, které jde ruku v ruce s módními současnými trendy.

miss sporty_jpg

Stejně tak i laky značky Miss Sporty stále přichází s novými barevnými odstíny a vlastnostmi. Laky na nehty Miss Sporty jsou poměrně kvalitními, vzhledem k ceně a množství. Vydrží i celý týden, záleží i na vašem nehtovém lůžku, každý máme jiné nehty a tak i výdrž laku na nehtech je odlišná. Lak zasychá do pár minut, stačí jeden nátěr. S více vrstvami se prodlužuje doba schnutí laku.

Pokud bych měla laky na nehty od Miss Sporty zařadit, tak bych je dala mezi středně kvalitní laky, které vás nezklamou, ale ani moc nepřekvapí.

Laky na nehty Flomar Pretty  nail enamel:

Lak Flomar Pretty nail enamel je roztomilý malý lak na nehty, který je poměrně levný a má hezkou nabídku barevných odstínů a to především v oblasti výraznějších barev. Je spíše klasickou ukázkou levnějšího laku na nehty, protože jeho výdrž je krátká, a to je 2-3 dny. Postupem času se začne oťukávat a olupovat, aniž by jste tomu nějakou prací pomohla. Lak poměrně dlouho zasychá a nestačí jen jeden nátěr, ale nejméně 2-3 nátěry, až pak docílíte slibované barvy laku. Proto tento lak doporučuji pouze těm méně náročným a nebo si pořídit aspoň nějaký bezbarvý lak (kvalitnější), který lak zpevní a ochrání.

flormar_jpg

A jaký lak na nehty používáte vy?