Lak na nehty Dermacol One Coat Extreme Coverage

Výrazné líčení na zimu je povinností každé stylové ženy, o tom nelze diskutovat, ale co otázka barvy laku na nehty? To je pro nás ženy, obzvláště na zimu výzva!!!

 

Lak na nehty od Dermacolu a jeho divoké odstíny

Ráda zkouším různé typy kosmetiky a logicky i laků na nehty. Neznám asi žádnou ženu, která by nevlastnila hned několik typů laků na nehty. A myslím, že je to tak i správné. Jak máte vědět, co Vám sedí, když nevyzkoušíte více druhů. Proto s příchodem zimy přicházím i já s novou kolekcí laků na nehty od Dermacolu. Tedy novou nemyslím na trhu, ale spíše pro mě a musím říct, že z ní až tak moc nadšená nejsem.

Dermacol One Coat Extreme Coverage Lak na nehty

„Extrémní“ výdrž a vlastnosti laku na nehty Dermacol One Coat Extreme Coverage

Po stránce barevných odstínů určitě není co pomlouvat. Naleznete tu snad všechny barevné odstíny, a ano, i naši oblíbenou červenou, která jednou za čas na vašich nehtech nesmí chybět. Co mě ovšem mrzí je VÝDRŽ LAKU NA NEHTY. Ta bohužel u mě není nikterak velká. Lak se mi už po prvním dnu začal olupovat a praskat a to jsem si dala se jeho aplikací tak záležet.

Dermacol One Coat Extreme Coverage

Dalším plusem i mínusem je krytí. Samotná značka tvrdí, že stačí jedna vrstva laku a barva naprosto kryje. Ale tomu je spíše u opravdu sytých barev, jako je například červená nebo fuchsiová. Ostín světle růžové One coat musíte skutečně přetřít alespoň dvakrát, aby byla barva perfektní.

21553146_10212442296844339_1617829404_n

Na jednu stranu, ale který světlý odstín laku skutečně kryje hned po prvním nanesení laku na vaše nehty?! Takže bych to asi nejspíše s tou kritikou neměla přehánět. Lak by mě okamžitě k vašemu nehtu přilnout a zaschnout, to mohu potvrdit. Dejte tomu alespoň dvě minuty a bude tuhý. Ale bohužel, u mě platí i to, že tomu dám dva dny a je odloupnutý.

Lak na nehty Dermacol One Coat

Takže otázkou je, zda-li je to mými nehty anebo je to problém i ostatních?