Lacoste Eau Lacoste. L.12. 12 Jaune (Yellow): Recenze

Moderní, elegantní a originální vůně v podobě pánské toaletní vody Lacoste Eau Lacoste. L.12. 12 Jaune (Yellow) je ztělesněním úspěchu a mládí. Stačí si jen vzpomenout na legendární košile se znakem krokodýla a budete vědět, že tato značka mění dějiny. Budete jednoduše chtít ochutnat její energetickou a klasickou vůni.

Mužná vůně parfému Lacoste Eau Lacoste. L.12. 12 Jaune (Yellow)

Výrazná žlutá barva vám napoví, že od této vůně můžete čekat hodně pozitivních a svěžích vůní, které vás povzbudí každý den. Příjemná vůně parfému Lacoste Eau Lacoste. L.12. 12 Jaune (Yellow) je i přes svůj opravdu dlouhý název jednoduchá a velmi návyková. Šťavnaté ovoce spolu s dalšími zajímavými vonnými ingrediencemi, voní rovnoměrně, lehce a optimismus z ní jen  sálá.

Lacoste Yellow pánská vůně

Pánská vůně zosobňuje muže, který rád dobře vypadá, ale i se tak cítí. Nehraje si zbytečně na to, co není a je spokojený sám se sebou. Není ale pochyb, že muž s touto vůní nejen dobře vypadá, ale i vybočuje z řady. Je to milovník sportu a stejně tak i rozumí umění. Jednoduše vyváženost všeho.

Lacoste Eau de Lacoste L.12.12.

Složení energetické pánské vůně Lacoste Eau Lacoste L.12.12 Jaune (Yellow)

Hlava: tonik, růžový pepř a grapefruit

Srdce: koriandr, červené jablko

Základ: jantar, vetivere a cypřiš

Nakažlivě hravá vůně vás na začátek doslova probudí. Nejdříve bude možná i dráždivá, ale dejte ji chvilku a změníte názor. Výrazné tóny růžového pepře, spolu s grapefruitem a tonikem, jsou opravdu povzbuzující vůně. Po minutě se však všechno změní a vy ochutnáte rozpustilé červené jablko, které je lehce sladké a dokořeněné koriandrem. Nakonec, v závěru parfému, se o slovo přihlásí přitažlivé tóny jantaru a cypřiše, plus hedvábný a elegantní vetiver, který uzavírá tuto mužnou vůni od Lacoste.

pánská vůně lacoste

Vůně značky Lacoste považuji osobně všeobecně za velmi podařené a to nejen ty pánské, ale i dámské, ovšem co bych tomuto parfému trochu vytkla je jeho výdrž. Vydrží méně než jiné vůně, to ale neznamená, že se úplně vytratí. Nebylo by tedy na škodu, kdyby značka místo toaletní vody, začala vyrábět i parfémovanou vodu Lacoste Eau Lacoste. L.12. 12 Jaune (Yellow), to by pak bylo dokonalé a nebylo by co kritizovat. Závěrem musím uznat, že je to vůně, která je na každém muži přímo k pomilování. Takže doporučuji.

Lacoste Jaune (Yellow)

A jaký je váš názor na tuto vůni?