La Perla Divina

Pod jménem Ada Masotti si většina z nás představí vybrané dámské spodní prádlo, které je plné princeznovských krajek, ale i jemného saténu podtrhující smyslné křivky každé ženy. Tato italská módní návrhářka ve městě Bologna založila dnes už světově známou značku La Perla, kterou později doplnila i o parfémy, které svojí vůní, ale i balením pokračují v dlouholeté tradici svého klasického a zároveň luxusního vzhledu.

Parfém La Perla Divina mě osobně zaujal nejdříve po stránce vzhledu stejně jako většinu žen, které chodí po módních obchodech a hledají něco co jim doslova „padne do oka“. Okouzlena jednoduchým designem flakonku připomínající svým vzhledem hladký a kulatý tvar perly jsem objevila toaletní parfémovanou vodu La Perla Divine. Spolu s malou růžově zbarvenou krabičko dívčího a zároveň romantického vzhledu ve vás probudí pocit mladistvosti a hravosti. Touhu nejen být vážnou a nad věcí, ale stát se na chvíli neposednou a marnivou, dokázat si užívat naplno života. V průhledném flakónku se skrývá jemná, až romantická vůně připomínající teplé léto s lahodnými jahodami a šampaňským.

parfém La perla Divine

Základem toaletní vody La Perla Divina je pižmo s vanilkou, dřevem a ambrou, výrazný je především květ pomerančovníku a mandarinky spolu s jasmínem, jahodou a růží. Tyto jednotlivé složky parfému tvoří dohromady harmonickou a smyslnou vůni s flirtujícím podtónem hravosti a elegantnosti. Vydrží dlouho dobu a zahalí vaše tělo do lehkého a však příjemného a sladce svěžího opojení po celou dobu vašeho dne. Parfém v sobě skrývá krásu spolu s elegantností, hodí se nejen pro mladé dívky, ale i pro ženy, které ví co od života očekávají.

La perla Divine parfém

Parfémy La Perla získávají po celém světě srdce mnoha zákaznic, svou smyslností, ale i pocitem jedinečnosti který ve vás vyvolají. Vlastnit tuto vůni je jako oblékat se každý den do hedvábného spodního prádla s krajkami a jemnými stuhami. Probudí ve vás okouzlující svůdkyni, jako byla například slavná madame de Pompadour, která uchvátila i samotné srdce francouzského krále. I z vás se může stát neobyčejná žena s vystříbřenými smysly právě díky této vůni.

Stejně jako je nádherná a dokonalá každá perla, tak i parfém La Perla Divina ve vás probudí pocit jedinečnosti a dokonalosti.