Krycí korektor Bourjois Healthy mix – dokonalé krytí za pár sekund!

Zakrýt kde jakou tu chybičku a nedostatek na své tváři je někdy nelehký úkol, a co si budeme povídat, tento boj zažíváme často, a to více než bychom si chtěli možná i přiznat. Jednoduše, nemusíte být nutně v pubertě, abyste potřebovali novodobou vymoženost v podobě pleťového korektoru!

Někoho trápí akné, někoho vrásky a někoho zase kruhy pod očima či pigmentové skvrny. Na toto vše je korektor Bourjois Healthy mix skvělým pomocníkem! Upozorňuji, že se můžete stát na něm velmi, ale velmi brzy závislé, takže neopustí vaši kabelku, ať už je sebemenší!

Krycí korektor Bourjois Healthy mix

Bourjois Healthy mix krycí korektor

Krycí korektor Bourjois Healthy Mix, můžete opravdu využít na kde jaký problém. Zakryje drobné nedostatky, ale i větší vady na kráse, rychle a účinně. Korektor je jako i jiné přípravky určený ke každodennímu používání, a to pro všechny typy pleti. Ovšem, stejně si myslím, že nejvíce ho využijí právě Ti z nás, a slovo Ti zdůrazňuji, protože ho nepoužívají pouze ženy, ale i muži, které trápí mastná pleť se sklony k akné. Další skupinou uživatelů, kterým bych tento přípravek doporučila, jsou Ti, kteří trpí na kruhy pod očima. Krycí korektor Bourjois Healthy mix je totiž velmi vysoce krycí, a tak skryje opravdu skoro cokoliv. Jeho účinkem budete jistě překvapeni a také jeho výdrží! Jeho jemná a nemastná textura zajistí nejen přirozený a krásný vzhled, ale i dlouhotrvající účinek. Navíc oceníte i jeho malé, ale významné plus tedy jeho vůně.

Složení tohoto vysoce krycího korektoru na pleť je obohaceno o ovocné výtažky, které propůjčují přípravku jemnou ovocnou vůni.

Krycí korektor - Bourjois

Dalším kladem tohoto korektoru je i to, že NEUCPÁVÁ PÓRY, takže vaše plet tzv. „dýchá“ po celý den.

Jak korektor Bourjois Healthy mix aplikovat?

Co bude možná pro některé z Vás trochu negativní stránka, či nedostatek tohoto korektoru je právě aplikace nebo spíše jeho aplikátor. Ten je v klasickém provedení tubičky, která se někdy nesnadno vymačkává a hrozí, že při větší síle neodhadnete množství přípravku. Přiznávám se, že já sama tímto trochu trpím a určitě bych ocenila v budoucnu trochu jinou formu aplikace.

Krycí korektor Bourjois

Jak tedy aplikovat tento krycí korektor od Bourjois? Myslím, že na tuto otázku ani nemusím odpovídat, ale přeci jen Vám doporučím korektor aplikovat pomocí štětečku. Na ruce, nebo spíše své šikovné prstíky, se jistě také můžete spolehnout, ale aplikace štětcem Vám zaručuje větší čistotu.

korektor Bourjois Healthy Mix

Ovšem, i přes tuto malou chybičku bych rozhodně tento korektor za jiný nevyměnila. Vyzkoušela jsem už jiné, ale pravidelně jsem byla zklamaná z jejich krytí a výdrže. S krycím korektorem Bourjois Healthy mix skoro okamžitě a jednoduše a navíc za pár korun dosáhnete dokonalého krytí, které vydrží hodiny! Vyzkoušejte jej, myslím, že budete spokojení stejně jako já!