Krém na ruce Eos Berry Blosson

Létu odzvonilo a my se jen můžeme smířit s tím, že nás nečeká to příjemné teplé počasí, ale pěkně tvrdá realita v podobě zimy a deště. Tím pádem je tedy čas myslet nejen na pořádné oblečení, ale i na kompletní péči o vaši pokožku.

Krém na ruce Eos Berry Blosson

Ruce jsou snad ta nejvíce důležitá část těla, vaší pokožky, která by měla být opečovávaná s tou největší pozorností a proto by každá žena měla mít po ruce vždy kvalitní krém na ruce.

eos-krem-na-ruce

Krém na ruce Eos je nejen velmi pěkný, po stránce designu provedení, ale i vysoce kvalitní a to ještě ani nebyla řeč o jeho neodolatelné, nádherné vůni! S jeho parfemací si absolutně nedělám srandu, je to jako byste si ruce natřela sladkým ovocem a chtěla si je olíznout (upozorňuji, že toto neradím dělat!).

eos-berry-blossom-krem-na-ruce

Většinou když se mluví o voňavých krémech na ruce, tak vás ihned napadne, že budou lepit, ale u krému Eos se toho nemusíte bát! Opravdu NELEPÍ a NEMASTÍ. A to díky jeho skvělé konzistenci, kde jistě oceníte blahodárné bambucké máslo, které vyživuje do hloubky a postará se o hebkost vašich rukou.

ÚČINKY EOS KRÉMU NA RUCE

Pokud si to shrneme, tak samotný Eos krém na ruce slibuje, že:

  • Zjemňuje
  • Zklidňuje
  • Hydratuje
  • Zvláčňuje
  • Namastí
  • Vyživuje

Toto vše opravdu tento krém dokáže a splňuje. Ale díky tomu, že se opravdu rychle vstřebává, tak máte i poměrně rychle pocit, že byste si jej měla nanést znovu. Rozhodně slibovaných 24 hodin nevydrží, ale 2-3 hodiny ano.

Společnost EOS

EOS se prezentuje kosmetikou, která je přírodní a využívá nové technologie s precizností na té nejvyšší úrovni. Jejich výroba ovšem není tím jediným, co si na této značce ceníme Je to právě i originální, neotřelý design jejich výrobků, který je stylový a co si budeme nalhávat pro mladou klientelu, jako stvořený.

krem-na-ruce-eos

Krém na ruce Eos Berrry Blosson je skvělým dárkem a určitě s ním nemůžete nikoho urazit nebo se obávat toho, že by ho jeho majitelka nevyužila. Díky malému tvaru se vleze i do té nejmenší kabelky. Krásně voní, skvěle hydratuje, co víc si přát?

Možná bych jen dodala, že by jeho velikost, nebo spíše množství mohlo být větší:-) Ale to jen protože se ho nemůžu nabažit.

A jak se líbí vám?