Kosmetika Monoi de Tahiti – To musíte mít!

Kosmetika Monoi de Tahiti vyrábí 100% přírodní produkty a to převážně oleje z tahitských květů a kokosového oleje, ale také přírodní šampony, sprchové gely a mýdla, sůl do koupele a dokonce opalovací oleje. Monoi je starobylé tahitské slovo, které označuje vonný olej, který staří Polynésané využívali denně pro kosmetické, náboženské a dokonce lékařské účely. Oleje Monoi de Tahiti se vyrábějí tradiční způsobem namáčením okvětních lístků květiny tiaré, neboli Gardenia thitensis, v kokosovém oleji. V každé láhvi oleje najdete navíc jeden květ. Tímto způsobem se na tahity vyrábějí oleje už více než 2000 let a vy se je dnes můžete dopřát i u vás doma.
Z eshopu tahiti-tiare.cz jsme dostali balíček s Tahitským olejem Originál, jasmínový šampón, opalovací olej SPF 6 a malé mýdlo s krásnou vůní Monoi de Tahity. Navíc zde ke každé objednávce obdržíte také malý dárek.

monoi_tiki_tahiti_2  monoi_tiki_tahiti_mydlo

Oleje Monoi de Tahity mám ve dvou vůních Monoi Tiaré Originál a Monoi Tipanié. Vyrábí se ale tak s vůní vanilky, Ylang Ylang, Jasmínu, kokosu a santalového dřeva.

Oleje mají podobnou konzistenci jako kokosový olej, takže jsou tekuté při cca 27 °C a při nižších teplotách tuhnou a kokosový olej v nich trochu tvoří hrudky, což ale není na škodu kvalitě oleje a při vyšší teplotě se zase rozpustí. Oleje mají úžasnou vůni a skvěle pokožku hydratují.

monoi_tiki_tahiti_original   monoi_tiki_tahiti_tipanie

Co se týče šamponů ty trošku méně pění právě díky svému přírodnímu složení a jejich vůně už není tolik intenzivní, jako u olejů. Jasmínový šampón ale vlasy kvalitně umyje a zanechá je lesklé a jemné. Přírodní šampony jsou pro vlasy ideální, protože neobsahují parabeny ani silikony a tak nezanášejí kořínky vlasů.

monoi tiki tahiti šampony   monoi_tiki_tahiti_sampon_jasmin

Sprchový gel Monoi je velmi jemný s skvěle se hodí hlavně v létě po opalování. Kůži nevysušuje a zanechává ji jemně provoněnou. Má trochu menší parfemaci, než jsme normálně zvyklí, ale i tak je to velmi příjemná vůně a pokud se vám jste si už zamilovali tahitský olej, vyzkoušejte určitě i další kosmetiku.

monoi_tiki_tahiti_sprchový_gel   monoi_tiki_tahiti_mini_2

Vyzkoušeli jsme také Monoï Tiaré Opalovací olej SPF 6 , který je skvělý pro ty, co se dobře opalují a nepotřebují vysoký ochranný faktor, nebo na méně slunečné chvíle, kdy není přímé ostré slunce. Olej pokožku skvěle hydratuje a zvyšuje efekt opálení. Ve vodě zanechává na kůži povlak, takže pokožka zůstává hydratovaná a i po tom, co vylezete z vody (ať už mořské, nebo v bazénu) a není potřeba se hned znovu natřít. Olej navíc překrásně voní po tahitských květech, stejně jako olej Monoi Tiaré Originál.

Monoi tiki tahiti všechny produkty

Pokud jste někdy vyzkoušeli oleje Monoi od Yves Rocher, které mají Monoi z Tahiti jen 50%, pak tyto pravé tahitské oleje prostě musíte vyzkoušet!

Pokud nechcete přijít o žádné novinky kosmetiky Tiki Tiaré Tahiti, sledujte jejich Facebook stránku!

Tagy:

„Užitečné tipy Monoï z Tahiti“ a „Co je Monoï z Tahiti“

Chystáme soutěž o produkty Monoï Tiaré, takže nás sledujte ať ji nepropásnete!