Bomb Cosmetic – recenze

Kdo by v zimě nezatoužil po vaně plné horké vody, která je opravdovým relaxem pro každého. Já zaručeně ano! Je pravda, že můžete vybírat z nekonečných řad kosmetických výrobků, které naplní váš nos i mysl omamnými vůněmi, ale myslete nato, že je důležité pozorně hledat, ten pravý výrobek jen a jen pro vás!

Aromaterapie pro vaše tělo i mysl s Bomb Cosmetics

Pokud toužíte po něčem opravdu luxusním, něčem novém, tak byste rozhodně měli zaměřit svoji pozornost na výrobky od kosmetiky Bomb Cosmetics, která si získává stále více fanoušků po celém světě.

Bomb_Cosmetics_Melon_and_Pineapple

Pokud jste se s touto značkou dosud nesetkali, tak by vás možná zajímalo, že kosmetika Bomb Cosmetics je britská společnost, kterou založil James Moore a Robert Philpott. Tito výrobci měli především jeden cíl, či myšlenku, a tou bylo a je, vyrábět produkty s aroma – terapeutickými účinky, díky nim je pak kosmetika opravdovým pohodlím a relaxem pro tělo, ale i duši. Dalším plusem, nebo zajímavou informací je přístup, který Bomb Cosmetics při své výrobě zaujímají k životnímu prostředí. Snaží se o šetrný přístup k přírodě, který zvyšuje kvalitu samotných výrobků.

Balistik Bomb Cosmetics

Zbožňujete úžasnou vůni ananasu, která je tak sladká, že budete vzdychat blahem? Tak to pak zaručeně musíte vyzkoušet balistik do koupele Bomb Cosmetics Pineapple Expressed. V chladných dnech není totiž nic lepšího než se ponořit do horké vany, z které stoupá teplá pára prosycená krásnými vůněmi právě díky balistiku, který je doslova vonnou bombou!

Bomb_Cosmetics_Pineapple

V této pomyslné kouli, či dortíku se nachází esenciální olej z grapefruitu a exotického bergamotu, díky tomu je vaše pokožka hydratována do hloubky a jediné co musíte pro to udělat, je ponořit se do vody a nechat se několik desítek minut hýčkat koupelovým balistikem Pineapple Expressed.

Jaké účinky můžete očekávat?

– uvolňuje napětí a naplňuje vás novou energií

– napomáhá relaxaci celého těla

– osvěžuje vaši mysl i tělo

– vyživuje pokožku a navíc krásně voní

Koupelový balistik Bomb Cosmetics Pineapple Expressed může používat doslova každá žena (i muž). Je vhodný pro všechny typy pokožky. Dopřejte si opravdovou relaxaci a zapomeňte na všechny svoje starosti!

Balzám na rty Bomb Cosmetics What a Melon!

Kosmetika Bomb Cosmetics nevyrábí jenom dokonalé balistiky a svíčky, ale i balzámy na rty, které voní stejně tak krásně, jako byste si ke rtům přiložila čerstvé ovoce. V případě Balzámu na rty Bomb Cosmetics What a Melon, budete mít pocit, jako byste se zakousla do šťavnatého a zralého melounu uprostřed léta! Vaše rty budou hydratovány, díky čistým přírodním olejům a máslům, díky tomu budou navíc plné a zdravé, přímo k nakousnutí.

Bomb_cosmetics_balzám_na_rty

Díky praktickému balení, můžete nanášet balzám na rty svými prsty nebo štětečkem na rty a navíc se toto balení vejde i do té nejmenší kabelky anebo kapsy vašeho kabátu.

Vyzkoušejte výrobky od značky Bomb Cosmetics a budete zahlcena krásnými vůněmi se zaručenými pečujícími účinky, které jsou lékem pro každý zdravý vzhled.

Co na ně říkáte vy?