Karl Lagerfeld: dámský parfém Karl Lagerfeld for Her

Další vůně, která by neměla být opomenuta v letním období, je květinová parfémovaná voda pro ženy Karl Lagerfeld for Her. S její pomocí vám nebude připadat nic fádní a nudné, vše se rozzáří a to hlavní, rozzáří vás! Takže na společenskou událost, bude vždy vaší věrno společnicí.

Dámská parfémovaná voda Karl Lagerfeld FOR HER od Karla Lagerfelda

Za úspěch této vůně může především její „stvořitel“ a tím je slavný módní návrhář, dalo by se říci, až módní guru Karl Lagerfeld, který je neodmyslitelně spojen s takovými značkami jako je např. Chanel nebo Chloé. A právě díky jeho úspěšné kariéře si tento kontroverzní kritik módy, založil vlastní značku parfému, které sklízí jednu pochvalu za druhou. Tedy jsou to parfémy stejnojmenného jména, jako jejich zakladatel.

parfém karl lagerfeld

Vůně Karl Lagerfeld for her je na trhu, už bezmála dva roky a stále patří mezi to nejlepší. Je oblíbené nejen díky slavnému jménu, ale i díky své květinové vůni, která nabízí nezaměnitelnou eleganci, se špetkou tajemství.

Sama bych ji přirovnala jako vůni, která je na pomezí Chanelovské klasiky a sladkého vábení parfémů značky Chloé. Parfém for Her zcela vystihuje svět mladých žen, které se teprve stávají úspěšnými a užívají si života naplno. Nesmím zapomenout pocit LUXUSU, který tato vůně ve vás vyvolá. Budete si připadat nejen, jako nějaká celebrita na červeném koberci, ale budete tak vystupovat, protože díky tomuto parfému se budete cítit mnohem sebevědomější, než kdy doposud.

karl lagerfeld parfém

Složení vůně Karl Lagerfeld For Her

Hlava: citron, broskev

Srdce: růže, magnólie, frangipani

Základ: jantar, pižmo, dřevité tóny

Jedná se opravdu o svěží, květinovou vůni, která je lehká a elegantní. Její jemné tóny vás příjemně pohladí v nose, že budete toužit jen po ní. Jako první se o slovo přihlásí ovocné tóny broskve, která je zahalená lehkým aromatem magnólie a růže. Po odeznění hlavy a srdce parfému se dostaví i samotný závěr a tím jsou dřevité akordy jantarového dřeva. To se postará o tu správnou náladu, která vás naladí na malé společenské dobrodružství.

Samotný flakónek je takovou malou propagací samotného Karla Lagerfelda, který svým ikonickým stylem nikdy nezklame a tak ani u návrhu designu vůně zajisté nestál v pozadí.

karl lagerfeld parfém pro ženy

Vůně Karl Lagerfeld For Her není ani laciná, ale ani příliš drahá, patří k parfémům střední cenové kategorie, můžete ho zakoupit již za 475 kč (25ml)! Tato cena je podle mého názoru velmi příjemná vzhledem k poměrně vysoké kvalitě vůně. Tuto vůni používám velmi ráda, je taková nenáročná a přece má něco do sebe, že se s ní cítíte krásná.

parfém pro ženy karl lagerfeld for Her

A jaký je váš názor na tuto vůni?