I love… Coconut & Cream: Recenze

 

Produkty I love… si doslova a do písmene zamilujete, pokud jste milovnicí sladkých vůní. Tyto blahodárné produkty mají jediné poslání a tím je vyvolat ve vás pocit štěstí! Vybírat můžete ze šesti znamenitých voňavých kombinací, které jsou zosobněním lahodných a také vášnivých vůní.

coconut_jpg

 

Pokud máte ráda exotickou vůni kokosu spolu s jemnou smetanou, tak zbystřete a nechte se unést edici výrobků I love… Coconut & Creame, které si pro vás nachystaly obchody Douglas.  Tato sladká vůně je doslova explozí vůní kokosového ořechu a jemné smetany, která připomíná tolik lahodný nápoj Piňa Coladu.

tělový sprej             IMG_0048

Jako první z poměrně široké sady kokosových výrobků této značky oceníte v horkých, ale i náročných dnech osvěžující tělový sprej I love… Coconut & Cream, který se svojí velikostí vleze snad do každé kabelky, takže se sním můžete osvěžit nejen na lehátku u vody, ale i v kanceláři v pracovní době. Jistě oceníte u tohoto tělového spreje, že i když jeho sladká vůně může budit pocit, že bude lepivý na vašem těle, není tomu tak. Na vaší pokožce zachová pouze chladivý osvěžující pocit a navíc příjemnou jemně nasládlou kokosovou vůni.

IMG_0051

Jistě oceníte i sprchový gel stejné značky I love… Coconut & Cream, který se stane výbuchem exotického sladkého kokosu a jemné smetany. Smyje z vašeho těla nečistoty celého dne, ale i stres a napětí. Zanechá na vaší pokožce pocit idylické harmonie a svěžesti.

Pokud se chystáte na dovolenou, tak vás jistě potěší malé balení 100 ml tohoto výrobku, které se bude jistě hodit a nejen, že ve vás navodí tu správnou atmosféru dovolené, ale nezabere vám ani zbytečné místo ve vašem kufru.

IMG_0056

Dalším kokosovým pohlazením od této značky kosmetiky se vám dostane od hydratačního tělového mléka I love.. Coconut&Cream. Toto tělové mléko je vhodné především pro smíšenou a normální pokožku. Hydratuje vaše tělo po několik hodin, díky jeho hutné konzistenci podobné máslovým krémům se dobře roztírá a udržuje lesklou a pružnou pokožku. Jeho exotická vůně vás osvěží a vzbudí ve vašem těle pocit péče a relaxace, které určitě vaše kůže v letních dnech ocení a to především po dni stráveném na slunci, kdy je unavená a vysušená.

Jak už bylo řečeno Značka I love… nabízí celou řadu vůní, takže pokud nejste milovnicí kokosu, nemusíte být nešťastná. Můžete využít nabídky šesti jiným vůní, jako je například meloun, jahoda a nebo vanilka.

Tak která bude ta vaše?