HYDRATAČNÍ KRÉM Hydra Végétal Yves Rocher – Recenze

Tento hydratační krém Hydratační krém na den a noc Hydra Végétal od Yves Rocher je určen na den i noc a poskytuje tak pleti hydrataci po celých 24 hodin. Krém Hydra Végétal má navíc ochranný faktor OF25, takže dlouhodobě chrání pleť proti

Tento pleťový krém je vhodný pro normální až suchou pleť. Hloubkově a intenzivně hydratuje vaši pleť a zanechává ji hydratovanou, jemnou a nádhernou.

Složení: míza z javoru, máslo z bio karité, výtažek z mízy z bio agáve, voda z bio vilínu, betain;

Toto jsou informace, které o krému uvádí výrobce Yves Rocher. Zajímá vás jak je tomu doopravdy?

Vyzkoušela jsem pleťový krém Hydra Végétal a tady je recenze:

Hydratační krém na pleť značky Yves Rocher je velmi hustý a opravdu intenzivně hydratuje. Bohužel se ale hodně dlouho vstřebává a proto není vhodný ráno pod makeup. Na pokožce také zůstává mastný a hutný film.

Hydratační krém Yves Rocher        pletovy krem hydra vegetal

Tento pleťový krém je však vhodný v létě, jako opalovací krém právě díky vysokému faktoru ochrany 25. Pleť opravdu skvěle hydratuje a chrání proti poškození nadměrným sluněním.

Mě osobně tento krém nevyhovuje, je příliš hutný a proto se mi s ním loupe kůže. Stejný problém mám také s většinou gelových krémů a proto volím většinou k péči o pleť oleje.

yves rocher krem na plet
Závěrem tedy tento krém doporučuji jako krém na opalování, nebo naopak v chladnějších měsících, protože zanechává mastný film, pod kterým se v létě budete potit. NEdoporučuji ho ráno pod makeup, pokud spěcháte.

Je opravdu hodně hydratační, takže se hodí hlavně pro suchou pleť, která potřebuje hydrataci.