Hawaiian Tropic Protective – voděodolný ochranný suchý olej na opalování

Pokud jste milovníci sluníčka, vody a k tomu milujete i omamnou vůni kokosu a manga, tak je tohle pro vás skutečná výzva! Úžasný, kvalitní a lahodně exoticky vonící opalovací olej na tělo Hawaiian tropic Protective vás naprosto uchvátí a to už po prvním vyzkoušení. Nevěříte!? Tak ho vyzkoušejte a dáte mi jistě zapravdu.

 Hawaiian Tropic suchý opalovací olej

Suchý opalovací olej SPF 30 Hawaiian Tropic Protective

Pokud jste už znudění z běžných značek opalovacích krémů a olejů, které sice jsou kvalitní a poměrně i hezky voní, tak mám pro vás dokonalý tip na tuto americkou kosmetickou značku, zaměřující se na opalování a po opalování, a to u je Hawaiian Tropic.

Co vás možná, stejně jako i mě, na tomto opalovacím oleji překvapí, je skutečnost, že je opravdu SUCHÝ. Nejdřív jsem si na něj musela zvyknout. Pokud ho nanášíte na pokožku, máte pocit, jako byste na sebe nanášeli lak na vlasy než-li opalovací olej. Buďte ale v klidu, skutečně na pokožce zůstane a bude ji a tedy i vás, chránit celý den před slunečními paprsky.

opalovací suchý olej spf30-Hawaiian Tropic

Co vás ale dostane je vůně, ta je náádhernáá. Vůně mi připomíná kokosový alkoholický nápoj MALIBU a to doslova! Tak krásně voní, budete se cítit nejen chráněná, ale i voňavá a naladěna na tu správnou vlnu dovolenkové nálady a relaxace.

Nemusíte se bát, že by jste se spálila, protože ochranný faktor SPF 30 vám zaručí 100% ochranu a krásné přirozené opálení, které skvěle vynikne ve světlých barvách. Můžete být tedy naprosto v klidu, široké spektrum UVA a UVB ochrany vás nezklame a to ani na silnějším sluníčku u moře. Dalším obrovským plus je voděodolnost suchého oleje Hawaiian Tropic Protective. Nemusíte tedy po každém vykoupání znovu přípravek aplikovat. Tím i ušetříte a vzhledem k tomu, že tento opalovací olej stojí něco okolo 180 kč, a to není moc.

Hawaiian Tropic opalovací suchý olej spf30

Kde opalovací kosmetiku Hawaiian Tropic nakoupit

Na dovolené v Řecku jsem viděla, že v zahraničí a tedy především u moře, jsou tyto opalovací a po opalovací kosmetické přípravky dostupné na každém „rohu“. U nás tomu tak ovšem není. Najdete ho na internetových stránkách NOTINO.CZ, kde si můžete klasicky vybrat z různých ochranných faktorů a odlišných formách provedení. Tím mám na mysli opalovací krém, mléko, gel, olej anebo suchý olej.

Pokud tedy chcete vyzkoušet něco nového, tak Hawaiian Tropic je podle mého názoru na prvním místě! Jeho tropická vůně sladkého kokosu a ještě sladšího manga vás budou chránit a rozmazlovat.