Gumička do vlasů – moderně a stylově

Kdo ještě nemá tyto moderní gumičky do vlasů, tak by mohl být označen za módního barbara! Pokud jste si ještě nevšimli, tak tyto geniální gumičky jsou doslova morovou ránou pro běžné a dnes, už skoro zapomenuté obyčejné gumičky, které si ještě v dobách pravěkých (tedy asi před cca 3 lety) držely přední místa ve vlasových doplňcích.

Ovšem móda je nemilosrdná a to platí nejen v oblasti botiček a šatiček, ale dnes už i v oblasti účesu. A tyto gumičky jsou tomu důkazem! Nebudu, ale lhát. Pořád mám v šuplíku místo pro klasickou formu gumiček, ale přece jen teď trochu VÍCE tíhnu k tomuto modernějšímu modelu.

gumicky-na-vlasy-hair-cuddles

Proč bychom měli vyměnit starou dobrou gumičku za moderní plastovou?

Tak zaprvé, viděli jste už NEVIDITELNÉ gumičky Invisibobble traceless hair ring? Pokud ne, tak se hned podívejte ZDE! Jsou opravdu NADČASOVÉ, moderní a jedním slovem geniální. Splynou s vaší přirozenou barvou, protože jsou průhledné a to jsem nikdy u běžných látkových gumiček neviděla.

Druhým důvodem, proč by jste si takový typ gumičky měli pořídit je jejich SPIRÁLOVITÝ TVAR, který představu, tak trochu nikdy nekončící spirálu. Právě díky tomuto jedinečnému tvaru budou vaše vlasy držet po hromadě a co víc, GUMIČKA NEZANECHÁVÁ ŽÁDNOU STOPU!!! Takže se nemusíte hrozit nechtěné vlny ve vašich jinak rovných vlasech.

Dalším, a pro mě velmi důležitým důvodem, je jejich PEVNOST. Tato gumičky vydrží opravdu HODNĚ! A to myslím skutečně vážně. Sama mám dlouhé vlasy, až do půlky zad a proto potřebuji opravdu pevnou gumičku a to tento „spirálovitý zázrak“ je!

gumicky-do-vlasu

Čtvrtým velkým plusem je fakt, že jednotlivé vlasy se do gumičky nezachytávají a taky tedy ani NEVYTRHÁVAJÍ a nelámou a to je obrovské plus s hvězdičkou. Alespoň z mé vlastní zkušenosti někdy doslova musím gumičku vytrhávat ze svých vlasů a pak následně očistit i samotnou gumičku od vytrhaných vlasů. A to je popravdě bolestivá otrava.

A nakonec ji jednoduše musíte mít, protože je STYLOVÁ. Pokud ji zrovna nebudete nosit ve vlasech, tak ji můžete navléknout na zápěstí, jako takový malý doplněk, který vám nezastaví krevní oběh do ruky, jako například u staré „dobré“ látkového modelu.

gumicka-na-vlasy

Stylová spirálovitá gumička

Tyto gumičky můžete nakupovat od různých výrobců. Kvalita i provedení je skoro totožná, tedy podle mého názoru. Cena možná je o něco vyšší, někde stojí 70 kč a někde i více, ale vydrží déle.

Já sama ji nosím ve dvou odstínech a to v hnědé (barvy vlasů) a pastelově růžové, od značky hh simonsen, protože jako většina dívek a žen, k této barvě tíhnu :-).

gumicka-spiralovita-hh-simonsen

A co vy říkáte na hit moderních spirálovitých gumiček?