Got2b. od Schwarzkopf – recenze

Značka Schwarzkopf je známá pro své kvalitní produkty na vlasy. Řada Got2b. je stylingová řada pro váš dokonalý účes. Od Got2be jsem vyzkoušela vosk na vlasy, který skvěle uhladí účes a drží opravdu dlouho

Otestovala jsem další dva produkty, takže se s vámi můžu podělit o své zkušenosti.

Prvním z produktů je:

 

Got2b. Volumizing spray mousse ze série Volumania

Tahle pěna ve spreje se má aplikovat přímo do vlasů, kde po nastříkání nabobtná. Tahle aplikace mi osobně moc nevyhovuje, protože tak těžko můžu ovládat množství aplikované pěny a nastříkám si jí tam pokaždé moc. Takže jsem nakonec pěnu nastříkala do ruky a až pak ji vetřela do vlasů.

Co se týče podpory objemu, tady pěna rozhodně má efekt, vlasy nadzvedne a objem vydrží. Má ale asi stejný efekt jako jiné pěny pro objem od Schwarzkopf – takže za mě žádný velký zázrak. Pěna je dobrá, ale jsou jistě i lepší.

Schwarzkopf got2b

Druhým produktem, který jsem vyzkoušela je:

 

Got2b POWDER’ful – volumizing Styling Powder

Jedná se o pudr, který nanesete ke kořínkům vlasů a tím vytvoříte větší objem. Tohoto pudru mám už druhé balení, protože je jednoduše skvělý! Stačí nasypat trošku prášku na prsty a vetřít je ke kořínkům tam, kde chcete vlasy zvednout. Potom pudr rozetřete načechráte vlasy a hned máte úžasný objem, který drží po celý den a ještě déle. Vydrží vám až dokud si vlasy neumyjete.

Tento Volumizing pudr navíc působí částečně jako suchý šampon, takže pokud zrovna nemáte čas na mytí vlasů, pomůže vám mastnější vlasy zamaskovat.

Vyzkoušela jsem také volumizující pudr od Taft, ale ten není ani z poloviny tak dobrý a ani suchý šampon od Toni&Guy nemá takový efekt, jako tento pudr od Schwarzkopf.

Jednoznačně DOPORUČUJI!

 

Protože ale tento pudr vysušuje pokožku hlavy a spolu s kožním mazem vytváří film, kvůli kterému nemůže pokožka hlavy dýchat, není vhodné ho používat každý den.

Pokud chcete mít husté vlasy, pak doporučuji udržovat si pokožku hlavy čistou a tedy nepoužívat moc často tyto volumizující přípravky, nebo suché šampony. Případně, když je použijete, měla byste si potom večer vlasy umýt.

 

Jaké jsou vaše triky pro větší oběm vlasů?