Eveline Cosmetics: pečující laky o nehty

Trápí vás nevzhledné nehty, co se lámou a jsou samý záděr? TAK nezoufejte, tento estetický, ale i zdravotní problém trápí nejspíše každou druhou ženu i muže a proto nezbývá nic jiného než věnovat našim nehtům trochu více péče, než by se nám kolikrát chtělo.

eveline 8in1 regenerační lak na nehty

Nedostatky našich nehtů

Asi to znáte (pokud jste žena), že naše priorita je mít pěkně a stylově nalakované nehty a o kůžičku a jiné nedostatky, už tolik pečovat nechceme. Ovšem bohužel v některých případech někdy jednoduše nezbývá než se na tento problém zaměřit, protože záděry můžou být skutečně nebezpečné a nejen nehezké na pohled. Může se vám do nich dostat zánět a z vlastní zkušenosti mohu dosvědčit, že to skutečně bolí. V druhém případě, když se vám začne olupovat kůžička u nehtového lůžka se může projevit naše lidské vlastnosti a to je neustálé „rejpání“ do něčeho a v tomto případě mám na mysli naše nehty. Určitě se vám už nejednou stalo, že jste si sami zatrhli kůžičku až do krve a tak jen zhoršili váš stav nehtů.

Další vinu nese na tomto „problému“ i nedostatek nějakého vitamínu, většinou je to vitamínu B.

eveline regenerační lak na nehty 8in1

Dost ale o vlastních zkušenostech a něco o tom co pro to udělat, aby se to znovu neopakovalo anebo se tento váš „nedostatek“ držel v normě.

Pečující laky na nehty od Eveline

Pokud máte problémy s měkkými a lámavými nehty, tak lak na nehty v podobě kondicionéru na nehty 8v1 je velmi dobrou volbou. Nehty skutečně zpevní a zastaví jejich třepení. Účinnou regeneraci budete sledovat hned po prvním použití, navíc nehty získají hezký odstín a lesk!

V návodu použití píšou, že byste měli první den nanést první vrstvu a další den druhou a třetí den poslední. Tyto TŘI VRSTVY potom nechte na nehtech působit tři dny a odstraňte. Proceduru máte opakovat znovu, podle potřeby.

eveline cosmetic regenerační lak na nehty

Vlastní zkušenost s Laky na nehty Eveline: Nail Therapy

Co z vlastní zkušenosti mohu prozradit je, že nemůžete očekávat pevné nehty, ale určitě změnu poznáte, nebo alespoň já ji vidím, když regenerační lak používám. Je to zase jen o genetice, někdo je má tvrdé a krásné a někdo hold má měkčí nehty.

 

A jakým způsobem vy bojujete s nedostatky vašich nehtů?