Elizabeth Arden Green Tea Lavender – dámská toaletní voda: Recenze

Milujete vůni levandule? Ráda se jí necháte rozmazlovat po celý den? Tak to nejste sama! Levandulových kosmetických přípravků je spousta, ale parfémů specializovaných přímo na jemné a aromatické vonné tóny samotné levandule ne. A proto vám chci představit skvělou vůni na jaro i léto, která vás pohltí.

Opěvovat krásnou vůni levandule a její blahodárné a relaxační účinky tu tentokrát ovšem nebudeme, protože to co se tu chystám vychválit a to skutečně MOC VYCHVÁLIT, je vůně z kolekce parfémů značky Ellizabeth Arden.

Levander Elizabeth Arden

Dámská toaletní voda Elizabeth Arden Green Tea Lavender

Pro ty co milují jemné a svěží vůně, je tato kolekce vůní jako stvořená. Vůni bych zařadila spíše mezi letní nebo jarní parfémy, které vás budou ve velkých vedrech osvěžovat a objímat pozitivní náladou. Příjemná vonná kompozice vás bude obklopovat po několik dlouhých hodin a to i když je to pouze toaletka. Je nenáročná a proto voní snad každému.

Když jsem si vůni pořizovala měla jsem nejdřív strach, že bude až moc silná, příliš aromatická, a především jsem měla obavy, aby nevoněla jako některé laciné vůně. Z tohoto důvodu jsem si nejdříve objednala vzoreček za pouhých 16 kč. Pak už nebylo žádných pochyb, že tento parfém mému „nosíku“ vyhovuje :-).

Levander Elizabeth Arden parfém

Flakónek toaletní vody Elizabeth Arden Green Tea Lavender obsahuje 100 ml vůně, a to je vzhledem k množství a ceně jiným vůním opravdu skvělé. Proto bych měla zmínit i cenu, ta je až zarážející, vzhledem k tomu, že stojí jen 340 kč.

Složení vonných ingrediencí v parfému Elizabeth Arden Green Tea Lavender

Hlava: heřmánek, máta, mandarinka, citron amalfi

Srdce: čaj, levandule, magnólie

Základ: pižmo, ambrette, bříza

Mě samotné vůně připomíná vodní tóny, které jsou doplněné lehce štiplavou vůní zeleného čaje a pochopitelně vůní levandule. Květinové zpracování vůně je povedené, přirozené a dokonale ladící. Osvěží vás a nabudí novou energií na každý den.

Levander Elizabeth Arden dámský parfém

Jemná vůně tohoto parfému se hodí snad pro jakékoliv využití. Je jedno jestli jdete do práce, nebo s kamarádkami na nějakou akci (ovšem pokud nechcete vyloženě dráždit přítomné muže, na toto vám tato vůně moc prospěšná nebude). Jako smyslnou a svádivou by jste ji určitě neoznačili.

parfém Levander Elizabeth Arden

Nechte se inspirovat fialovou vůní od věhlasné kosmetické značky Elizabeth Arden, rozhodně nebudete zklamaná. Já nejsem…