Dlouhotrvající lesk na rty Dermacol 16h lip color

Stále nemůžete najít toho “legendárního jednorožce”, v podobě nesmazatelné rtěnky? Tak máme pro Vás, které hledali a hledali, ale nic nenašli, dobrou zprávu! Neslíbatelný, dlouhotrvající lesk na rty Dermacol 16h lip color Vám konečně ulehčí život a dokonale podtrhne tvar a krásu vašich rtů. Co víc si přát?

detail Dermacol 16h lip color

Lesk na rty který vás nezklame!

Nejspíše moc nevěříte reklamám, kde slibují nesmazatelnost lesku na rty po několik dlouhých hodin, a víte co? Nedivíme se vám, někdy je těch slibů až moc a od skutečnosti se velmi liší, ale u tohoto lesku budeme muset zatleskat a to dámy pořádně, protože konečně se zadařilo! Konečně je to tu. Jeden malý zázrak a „lék“ na naše trápení. Už žádné nelichotivé konturky na vašich rtech, žádná rtěnka na zubech, žádné nepříjemné zabarvení na vašem oblečení a už v žádném případě, rozmazaná rtěnka mimo oblast vašich rtů!

Jak dlouhotrvající lesk na rty Dermacol 16h lip color funguje?

Lesk na rty Dermacol 16h lip color dokáže z jakéhokoliv tvaru rtů udělat neodolatelně smyslné rty, které si zaslouží obdiv a vášnivé polibky. Neuvěřitelných šestnáct hodiny výdrže je neuvěřitelná doba a možná i přehnaná. Která z nás vydrží být denně 16 hodin na nohách?! Z praktického hlediska stačí 8-10 hodin a už tak je to velmi dlouhá doba, kterou mnoho rtěnek nemá šanci vydržet, jak jistě sami víte z vlastní zkušenosti. My chceme ale více, chceme mít barevné rty a nestarat se o to, zda se nám barva někde nesmazala, nebo nevybledla, a to především když se chceme bavit a zbytečně se nestrachovat, kde se co, zase smazalo! A právě tyto „starosti“ s leskem rty Dermacol 16h lip color mít už nebudete. Skvěle drží a není nutné jej každou hodinu kontrolovat, prostě tam je, přilne k vašim rtům, jako byste se takto už narodila a nezáleží, jaký barevný odstín vyberete.

Dermacol 16H dlouhotrvající lesk na rty dlouhotrvající lesk na rty Dermacol 16HR

Bohatý výběr barevných odstínů lesku rty od Dermacolu

Po stránce výběru barev musíme dát Dermacolu zase obrovskou pochvalu, protože je z čeho vybírat! Naleznete zde jak nude odstíny v přirozených barvách, tak syté a provokativní červené barvy, které jsou nejen moderní (a to především s nadcházejícím podzimem), ale především svůdné. Díky vysoké pigmentaci budou vaše rty jednoduše neodolatelné a vy se tak i budete cítit!

Dermacol 16h lip color -dlouhotrvající lesk na rty

Snadná a rychlá aplikace lesku na rty Dermacol 16h lip color

Aplikace je u revolučního dlouhotrvajícímu lesku na rty Dermacol 16h lip color snadná a proto ji zvládne každý. Lesk na rty se aplikuje ve dvou fázích. Nejdříve nanesete první vrstvu lesku, tedy rtěnku, kterou necháte cca 1 minutu uschnout. V druhé fázi aplikace přetřete, už zaschlou rtěnku leskem, který rty hydratuje, zvláčňuje a zabraňuje tak nepříjemnému pocitu suchých rtů. Navíc dodá rtěnce lesk a prodlouží její odolnost. Šikovně navrženým aplikátorem, který je úzký, uděláte přesnou a ostrou linii na vašich rtech, takže se nemusíte bát, že by výsledek nebyl dokonalý.

dlouhotrvající lesk na rty dermacol

Vyzkoušet lesk na rty Dermacol 16h lip color by mělo být pro každou ženu povinností. Je to konečně barva, která vám vydrží na rtech, a to bez sebemenší chybičky, po celé dlouhé hodiny. Užívejte si zábavu, užívejte si den a nestrachujte se o váš dokonalý vzhled. Pro jednou budete vědět, že Vám ho nic a nikdo nezkazí!