Divoká kosmetika

Jak už samotný název napovídá, je tato kosmetika pouze z vysoce kvalitních produktů, tedy z bylin přirozeně a především „divoce“ rostoucích v přírodě. Výrobky těchto produktů jsou na trhu s kosmetikou k prodeji již od roku 1998, takže se můžete sami zvážit, že tato značka není žádným „benjamínkem“ na trhu. Suroviny jsou sbírány v oblasti Orlických hor a Broumovského výběžku, kde je příroda skoro nepoznamenaná lidskou rukou a tak byliny z této oblasti můžeme považovat za vysoce kvalitní materiál pro tuto kosmetiku. Navíc díky speciálnímu zpracování surovin, jsou bylinky opravdu šetrně upravovány, bez běžných manufakturních technologií, jak to bývá běžně prováděno u ostatních výrobců kosmetiky.

Výrobky Divoké kosmetiky se mohou právoplatně pyšnit maximální účinností svých produktů, které zaručeně nezklamou.

Produktová řada BioActive – AKNEbioactive

AKNEbioactive si poradí s akné i vrásky! Říkáte si, jak jsou vrásky a akné dohromady, že je to záležitost dvou různých typů pleti? Nad tímto jsem si osobně taky lámala hlavu, ale po použití výrobku AKNEbioactive od divoké kosmetiky jsem se sama přesvědčila o jeho účinnosti.

divoká kosm_jpg

Přípravek nejenže regeneruje pokožku, ale zároveň ji i chrání, přesně v místě aplikace. Přípravek obsahuje extrakt rakytníku, který, jak je známo má sám o sobě všestranné léčivé účinky a to nejen v oblasti péře o pleť. Dalšími účinnými složkami v tomto výrobku je například i včelí produkt  –  propolis.

Výrobek neobsahuje žádné konzervační přísady a ani žádné parfémy nebo syntetická barviva. Je proto vhodný pro ty, kteří trpí různými kožními alergiemi apod.

Aplikace AKNEbioacive

Přípravek obsahuje 100 ml léčivého gelu, který je nutné používat nejméně čtyři týdny a to ráno a večer, pro maximální účinnost produktu. Někdy se uvádí i doba dvou týdnu, ale pro lepší účinnost věřte, že je vhodné výrobek používat celé čtyři týdny.divoká_jpg

Přípravek aplikujte na postižené místo a jemně vmasírujte do pokožky. Gel si pochopitelně nanášejte na předem očištěnou pokožku a to především večer, před spaním. ¨

Vyzkoušejte výrobky Divoké kosmetiky a zkuste tak něco nového a především zdravého pro vaši pleť.