Dior Rouge Dior-luxusní pečující rtěnka: Recenze

KAŽDÁ ŽENA SE MUSÍ ROZMAZLOVAT  a jednou za čas na sobě nešetřit, takže si nemusí vyčítat ani luxusní kosmetiku, jako je například kosmetika od značky Dior! A ano, jedním takovým kosmetickým výrobkem, který jistě používá každá žena i dívka, je rtěnka, a to pověstná rtěnka Dior Rouge Dior, která je jednoduše neodolatelná!

Jednoduše luxusní krémová rtěnka od Diora, které neodoláte

Jak jsem se k rtěnce Dior Rouge dostala? Jednoduše, přes kamarádku! A řekněme, že toho lituji i nelituji. Tato rtěnka mě dostala a to nejen po stránce kvality, barvy, ale i vůně. Navíc odstín 999 je jednou z těch červených barev, která sluší snad každé ženě. Čeho ovšem lituji je cena.

Proč musí být krásné a značkové věci tak drahé? Tuším, že odpověď se skrývá v kvalitě, kterou jistě nemůžeme značce Dior vytknout.

dior rouge dior rtěnka odstín 999

Ultra krémová rtěnka Dior vás dostane hned na začátku, tedy potom co si ji jemně nanesete na rty. Pokud jste v poslední době spíše používala (stejně jako já) spíše matné rtěnky, co sice vydrží, ale rty vysouší a jejich nanášení je dost pracné, tak v porovnání s nimi bude aplikace této rtěnky jako samet na vaše rty.

Další položkou na vychvalování této rtěnky je nabídka barev. A to jistě ocení každá z nás, je to totiž celá záplava barevných odstínů, s kterými Dior nešetřil a rozhodně se vyznamenal, protože si tam KAŽDÁ ŽENA VYBERE ten svůj odstín.

rtěnka na rty Dior Rouge Dior

V čem je rtěnka Dior Rouge Dior jiná od ostatních?

Dokud nejspíše na vlastní „rty“ nevyzkoušíte, tak tomu stejně jako já nebudete věřit, ale tato rtěnka je opravdu luxusní a to neříkám, protože pro ni mám slabost stejně jako například pro rtěnky MAC, ale protože se postará o to aby vaše rty vynikly. A ještě bych měla zdůraznit, že se mi zatím s touto rtěnkou nestalo, že by se mi rtěnka tvořila ošklivou kolorku. Po nanesení, se do rtů jakoby vpije a udržuje stále jednotnou barvu rtů. Mizí tedy nenápadně a vyváženě, takže nebudete v žádném případě vypadat jako klaun.

Značkové věci jsou zpravidla drahé a u téhle rtěnky se vyšší ceně nevyhnete. Můžete si ale dát práci s hledáním toho nejlevnějšího a pochopitelně ověřeného prodejce, který rtěnky Dior Rouge Dior bude nabízet za tu nejvýhodnější cenu. Pro mě to byl obchod notino.cz, kde jsem tuto rtěnky koupila za 824 kč a to je skutečně jedna z nejlevnějších cen na trhu. I tak mě její cena dlouhou dobu odrazovala, ale nakonec jsem jako většina žen neodolala a pořídila si ji! A jedním slovem NELITUJI!!!

Dior Rouge Dior rtěnka odstím 999

Pokud nevěříte, tak doporučuji v nějakém kamenném obchodě tuto rtěnku vyzkoušet, najít si ten správný odstín. Upozorňuji ale že pokud ji „jen“ vyzkoušíte, tak ji budete chtít, je DECH BEROUCÍ a vaše rty dělá NEODOLATELNÉ, přímo k NAKOUSNUTÍ!

Dior Rouge Dior krémová rtěnka

A jakou rtěnku zbožňujete vy?