Dior J’adore: toaletní voda pro ženy – recenze

Nová verze „staré dobré klasiky“ parfému Dior J’adore je rozhodně vůní, která stojí za vyzkoušení. Když píšu nová verze, tak to není až tak pravda, tato „novinka“ vládne trhu s parfémy, už od roku 2011 a to, že je neustále tak známá a žádaná mluví samo za sebe!

Dior J’adore Eau de Toilette (2011) toaletní voda pro ženy

Představte si vůni, která je tak luxusní, vzácná a elegantní jako samotné zlato. A to nežertuji, pokud se podíváte na některou z reklam na parfém značky Dior J’adore, tak mi dáte určitě za pravdu, že zlatá barva vládne této vůni. Ale co by byla vůně bez krásné ženy? Touto ženou, o které mluvím, je okouzlující herečka Charlize Theron, která opravdu vystihuje ducha parfému Dior.

Dior J'adore (2011)J'adroe Dior Toilette

Pokládáte si ale stále otázku, čím je toaletní voda pro ženy Dior J’adore Eau de Toilette odlišná od ostatních? Není ani tak odlišná, jako spíše, že je opravdu ukázkou toho nejlepšího, co značka Dior nabízí.

Za prvé je to kvalita, vůně vydrží opravdu a tím myslím OPRAVDU dlouho! Já samotná jsem se divila, že má takovou výdrž. Nenesla jsem si ji dopoledne a ráno když jsem si vzala stejný svetr, tak jsem ji stále na něm cítila.  Za druhé je to exkluzivita, s touto vůní se budete cítit opravdu výjimečně a to i kdybyste si ji měla jen tak pro vlastní pocit, nanést doma při úklidu. A za třetí, jednoduše shrnuto, NÁDHERNĚ voní, a pokud se vám to nezdá, tak jí dejte čas, někdy je dobré počkat pár minut, než se parfém ustálí a ukáže tak svoji pravou podstatu.

J'adore Dior

Složení vůně Dior J’Adore

Hlava: citrusy, mandarinka a jasmín

Srdce: ylang-ylang, květ pomerančovníku, tuberóza a růže

Základ: dřevo a vanilka

Parfém je navrhnut pro ženu, která byla „zrozena“, proto aby jí žádný muž neodolal. Vybrané vonné esence byly zvoleny opravdu promyšleně, nalezneme zde nejen květinové ingredience, ale i ovocné a lehce kořeněné tóny, z nichž je rozhodně zajímavý např. ylang-ylang. Vše dohromady pochopitelně vytváří opravdu nezaměnitelnou a poutavou vůni, která je vyvážená a jedinečná.

Dior J'adore Toilette

Parfémy od Diora

Květinové vůně, které jsou pro parfémy značky Christian Dior typické a v jistém smyslu, už neodmyslitelné, jsou jedny z nejuznávanějších na trhu. Vyznačují se dokonalou vyvážeností, jednoduchostí a exkluzivitou. Dokáží vystihnout a podtrhnout osobnost a krásu každé ženy, i dívky a nesmíme zapomenout i na mužskou část populace, která má také z čeho vybírat. Parfémy od Diora jsou jedinečné a nezůstanou v žádném případě bez povšimnutí! Můžeme je přirovnat ke šperku, po kterém toužíte a chcete jej mít stále při sobě.

Malá ukázka:

Co na tuto vůni říkáte?