Dior Miss Dior Blooming Bouquet (2014)

Pověstná vůně Miss Dior je tak známá a tak oblíbená, že ji musíte milovat, i když to nebude chtít. Je to nejen krásná vůně plná květin, ale je to i kousek historie, ovšem to bych možná trochu předbíhala.

Dámská toaletní voda Dior Miss Dior Blooming Bouquet (2014)

Luxusní vůně, v nezaměnitelném flakónku s mašličkou, vás zaujme na první pohled a to protože je jedním slovem SKVĚLÁ! Její osobitý půvab a ještě více delikátní vůně je nezaměnitelná a pro zkušený nosíček rozpoznatelná, po prvním přivonění.

parfém Miss dior

Parfém Miss Dior Blooming Bouquet (2014) je inspirovaný myšlenkou, nebo spíše přesvědčením, že právě květiny vystihují ženu, v její celé kráse a co víc, ještě jí podtrhnou. Mistr módního odvětví haute couture moc dobře věděl, jak na ženu zapůsobit, jak ji zalichotit a tak není divu,  že každý parfém značky Dior v sobě nese něco ženského a smyslného a to ať už se jedná o sofistikovanou jemnou vůní a nebo o parfém skrývající smyslnost a pokušení.

Charakteristika parfému pro ženy Miss Dior Blooming Bouquet (2014) je jednoduchá. Je to nenáročný parfém, který dodává vašemu vzhledu jistou noblesu, eleganci a tak je skvělou volbou nejen pro společenské události, ale i jako vůně do práce.

miss dior

Parfém je všestranný i v tom ohledu, že si jej může vzít mladá dívka i žena v nejlepších letech. Je to jednoduše vůně, s kterou se budete cítit neobyčejně, přitažlivě a především NADMÍRU SPOKOJENĚ.

Složení vůně pro ženy Miss Dior Blooming Bouquet (2014)

Hlava: sicilská mandarinka

Srdce: broskev, damašská růže, růžová pivoňka, meruňka, broskev

Základ: pižmo

Květinovo-ovocná kombinace vůní je zvolena, tak aby nebyla nikterak dráždivá a přitom vybočovala z řad ostatních vůní. Můžete se spolehnout, že takové ingredience, jako je damšská růže nebo růžová pivoňka vás zahalí svými jemnými tóny a vy si budete připadat, tak krásně, jako jsou krásné samotné tyto květiny. O to, aby vůně VONĚLA rovnoměrně a nutno podotknout dlouho, na vaší pokožce, se postará základní ingredience a tou je pižmo.

dámský parfém Miss Dior

Kultovní vůně Miss Dior

Už ze samotného názvu vůně tušíte jistě, že byla tato vůně na trh uvedena v roce 2014, takže to není tak úplně klasika, ale drží se ideálu prvotní vůně, která byla vytvořena více jak před padesáti lety a byla pojmenována po sestře slavného návrháře, i když trochu zkresleně a to slečna Dior, tedy MISS DIOR!

Miss Dior je bezpochyby kultovní vůně a každá žena by ji měla alespoň jednou za život vlastnit a je jedno jestli to bude parfémovaná voda nebo toaletka, všechny voní báječně.