Diesel Fuel for Life Femme – dámská parfémovaná voda

Parfémy značky Diesel jsou pověstné svými originálními flakónky, kterých si nelze než nevšimnout. To ale u této dámské vůně od značky Diesel není tak úplně pravda. Právě tento flakónek na PRVNÍ pohled působí spíše sofistikovaněji a má to i svůj důvod.

S láskou k módě a k životu si vám dovoluji představit úžasně vonící a srdce naplňující dámský parfém Diesel Fuel for Life femme!

dámský parfém diesel fuel for life

Dámská parfémovaná voda Diesel Fuel for Life Femme

Sofistikovaná a elegantní dámská vůně Diesel Fuel for Life Femme nepostrádá svěžest ani originalitu! Každá kapka tohoto parfému je jako elixír pro vás a přitažlivé kouzlo pro muže ve vašem okolí.

Diesel fuel for life dámský parfém

Dámská parfémovaná voda Diesel Fuel for Life Femme je určena ženám, které možná na první pohled vypadají jako elegantní a tak trochu nedostupné dámy, ale uvnitř nich se skrývá romantický duše, která jen čeká na toho pravého muže. Nonšalantní šarm spojený s přirozenou elegancí těla, ale stylu módy, který žena tohoto parfému vyznává je jako magnet. Budete chtít být nejen s takovou ženou v jedné místnosti, ale budete toužit takový být vy sama.

Hluboce ženská vůně Diesel Fuel For Life Femme pohltí vaše smysly a nemusí to být zrovna láska na první pohled. Na tuto vůni si stojí počkat, vychutnat si ji a objevit její kouzlo.

Diesel fuel for life 30 ml-dámský parfém

Složení dámského parfému Diesel Fuel For Life Femme

Hlava: mandarinka, pepř

Srdce: jasmín, rybíz

Základ: pačuli, pižmo

Krásná svěží a elegantní vůně od samotného počátku až do konce, tak takový zážitek z tímto dámským parfémem o značky Diesel můžete očekávat. Na úvod vás vůně přivítá svěží mandarinkou a jiskrným pepřem. V srdci se budete těšit z přítomnosti aromatického jasmínu a sladkého rybízu a nakonec, se nechte rozmazlovat exotickým pačuli a nečekaně smyslným pižmem. No není to velmi příjemná kombinace vonných esenciálních tónů květin a ovoce?

diesel fuel for life parfém pro ženy

Co vás jistě u této vůně napadne, není jen léto a hřejivé slunečné dny, ale i podzimní kabátky a vy v úzké sukni přebíhající rušnou ulici velkoměsta. Máte pravdu! Tato vůně je všestranná, nemusíte si lámat hlavu kdy a kde ji nosit, ale stačí ji prostě JEN NOSIT! Vystihne vaši osobnost a podtrhne váš styl, to je dámská vůně Diesel Fuel for Life. Je skutečně stvořená pro život, pro VÁŠ ŽIVOT!

Pro ukázku: