Denní krém: Nivea Visage bioxilift

Denní krém na obličej od Nivei je zaručenou klasikou. Nemusíte se bát o kvalitu ani o účinnost krému, protože Nivea vás jednoduše nikdy nezklame. Je to KLASIKA.

Nivea Visage Expertt Lift bioxilift – denní krém na vypnutí pleti

Pro stárnoucí pokožku platí jedno pravidlo a to je neustále hydratovat a HYDRATOVAT, aby nedocházelo k vysoušení a následnému rychlejšímu stárnutí pleti. Nikdo nechce mít vrásky, ale patří „bohužel“ k životu.

Díky moderní době, máme dnes na výběr z mnoha podobných krémů proti vráskám a v tomto případě přímo na vypnutí pleti. Stačí si jen vybrat tu správnou značku. Jednou z těchto ověřených značek je i Nivea, které je oproti jiným cenově dostupná a můžete ji najít doslova na každém rohu.

nivea-visage

Denní krém na vypnutí pleti Nivea Visage při pravidelném používání vaši plet nejen vypne, ale i zbaví malých nedokonalostí. Vaše pleť už během dvou týdnů, může vypadat mladší a především zdravější. Krém Expert Lift zaručuje okamžité výsledky, které jsou dlouhodobé, ale věřte, že počkat si týden, dva je lepší. Skoro nikdy není změna viditelná, už po prvním použití u takovýchto krémů. Co je ale okamžité, je dobrý pocit a nádherná vůně. Budete se cítit osvěžená a hýčkaná. Žádné ucpané póry nebo mastný efekt na pleti. Krém se IHNED VSTŘEBÁVÁ.

nivea-visage-krem-proti-vraskam

Co naleznete v krému Nivea Visage Expertt Lift?

Tak především tento denní krém na pleť obsahuje účinné látky, jako je přírodní výtažek z anýzu nebo klasickou kyselinu hyaluronovou, která je všeobecně známá pro své blahodárné účinky, v boji proti vráskám.

nivea-krem-visage

Aplikovat tento krém musíte opravdu pravidelně, abyste dosáhla výsledku zdokonalené kontury obličeje a jeho vyhlazení. Nanášejte každé ráno na důkladně vyčištěnou pleť. Stačí malé množství. Krém by vám měl tak vydržet dlouho. Krém Nivea VISAGE EXPERT LIFT můžete nanášet i na krk a dekolt.

nivea-visage-expert-lift

S účinky tohoto krému budete opravdu spokojená, je to zase jeden z výrobků od značky Nivea, který jen potvrzuje její kvalitu. A navíc krásně voní!