David Beckham Beyond: pánská toaletní voda

Každý muž si touží splnit své dětské sny a k tomu potřebuje to správné povzbuzení, či inspiraci, která je k tomuto snu dovede.

A tím může být i pouhá vůně v podobě pánského parfému David Beckham Beyond. Tento parfém je jednou z nejnovějších vůní od slavné fotbalové hvězdy Davida Beckhama. Protože kdo by byl větším důkazem, než právě tento idol mnoha žen i mužů, že si každý můžeme plnit své sny a to jak ty malé, tak i ty velké.

On sám o parfému Beyond říká: „Nezáleží na tom, jak malí jste, když začínáte. Důležité je mít velké sny.“ a alespoň jeden si splnit.

beyond-david-beckham

Jaká je toaletní voda David Beckham Beyond

Přitažlivá, přirozená a podmanivá… Zamilujete se do ní a to nejen díky jejímu perfektnímu tvaru flakónku, který přímo padne do ruky, ale i především díky té originální vůni. Parfém vám nabídne nejen ryze mužnou vůni, která je elegantní a zároveň energetická, ale i dostatečné povzbuzení pro vaše sebevědomí. Rozhodně vás zbaví pocitu, že by jste snad právě vy mohli být obyčejní. TO NEJSTE!

david-beckham-beyond-pansky-parfem

Vonné složení pánské toaletní vody David Beckham Beyond

Hlava: grapefruit, mojito, kardamom

Srdce: černý pepř, cedr, pelargonie

Základ: pačuli, vanilka, kůže

Tón vůně suše dřevitý, působí skutečně mužně. Co se týče intenzity vůně, tak bychom ji řadily spíše mezi svěží vůně, které jsou příjemné, NEVTÍRAVÉ.

david-beckham-beyond

Na počátku se vám může zdát vůně výrazná, ale to po časem odezní. Na začátku tedy očekávejte osvěžující akordy mojita, které doplní ještě svěžejší tóny grapefruitu a kardamomu. V srdci pak naleznete jiskřivé povzbuzení v podobě černého pepře nebo dřevité tóny cedru. A nakonec po odeznění všech těch intenzivních vůní, se můžete těšit z jemné aromatické vanilky, kůže anebo pačuli.

Musím dodat ještě jednu věc a to JE CENA!!! Ta vás na této vůni jistě zaujme, je totiž opravdu oproti jiným parfémům nízká. Parfém David Beckham Beyond můžete zakoupit už od cca 290 kč a to je skoro nic!

panska-toaletni-voda-beyond

Vůně David Beckham Beyond je jako stvořená pro muže s láskou pro sport, ženy, a život! Vyzkoušejte její bohatou kombinací vonných esencí, která vám zamotají hlavu.

Zde je malá upoutávka: