Dámská parfémovaná voda: Calvin Klein Eternity Intense

A je to tu! Nová vůně od Calvin Klein je na světě a vy jste jistě už viděli její hříšné reklamy, od kterých nejde odtrhnout zrak. A víte co? Přesně taková je i vůně Calvin Klein Eternity Intense! Neodrhnete se od ní, nenasytíte se jí a nebude chtít už žádnou jinou, protože je tak intenzivní a tak lahodná, jako žádná jiná vůně.

calvin klein eternity intense dámský parfém

Dámská parfémovaná voda Calvin Klein Eternity Intense

Hluboké tóny parfému CK Eternity Intense jsou skutečným požitkem a to i pro sebe více náročnou ženu. Voní snad každému a to nepíšu pouze z vlastního pocitu, ale především ze své zkušenosti. Budete se možná divit, ale voní snad každé věkové kategorii. Proto bych ji vůbec neoznačovala jako dívčí vůni, nebo vůni pro ženy co jsou vyzrálé, ale řekla bych že je vhodná pro KAŽDOU ŽENU, CO MILUJE KVĚTINY, LÁSKU A VÁŠEŇ! A nezáleží kolik vám je, nebo jaký styl šatů nosíte. Stačí pouze, že vám voní a že se v ní cítíte božsky!

calvinklein eternity intense dámský parfém

Parfémovaná voda Calvin Klein Eternity Intense vás jednoduše překvapí a vezme za srdce. Skvěle se hodí pro nadcházející letní dny, ale já ji bez ostychu budu nosit i přes zimu. Tedy pokud mi do té doby vydrží.

 

Složení dámského parfému Calvin Klein Eternity Intense

Hlava: vodní tóny, kořen kosatce, bergamot

Srdce: růže, iris, osmanthus

Základ: pižmo, santalové dřevo, vanilka

 

 

Proč si zamilovat vůni CK Eternity Intense?

Flakónek dámského parfému Eternity Intense je stejně tak moderní, jako samotná značka CK. Jednoduchý, nadčasový a šik, to je nejen flakónek parfému, ale i samotná vůně uvnitř. Pro rok 2017, tedy tento rok, je naprostou jedničkou na trhu mezi dámskými vůněmi.

Nebudeme ale  až tak předbíhat, možná ještě samotná značka Calvin Klein přijde s něčím novějších, ale to je pro nás zatím ve hvězdách. Já sama za sebe nic dalšího nepotřebuji. Věřím, že tuto vůni bude nosit i několik let! Je jednou z těch vůní, co vás neomrzí a pokaždé zahřejí.

ck eternity intense dámský parfém

Dramatická vůně CK Eternity Intense je plná příslibů, vášně a lásky. Bude vás hýčkat a zároveň pobízet k novým cílům a novým láskám, na které jen tak nezapomenete. Co víc si přát od parfému?

Malá inspirace:

A co na ni říkáte vy?