Chloé Love Story

Čím NIKDY NEZKLAMETE při výběru dárku je parfém! Ale pozor, musí to být opravdu kvalitní a moderní parfém, který krásně voní. Proto vám s velkým nadšením ráda představuji dámskou vůni Chloé Love Story, která je skoro dech beroucí!

chloe-love-story

Parfémovaná voda Chloé Love Story

Vůně inspirovaná skutečně ryzí pařížskou romantikou vás překvapí pro své svěží, hravé a svůdné květinové tóny, kterým se jen velmi těžko odolává. V průhledné flakónku z čirého skla na vás čeká smyslná vůně, která je mladistvá a moderní.

Samotná parfémovaná voda byla na trh uvedena v roce 2014 a patří mezi elitu parfémů značky Chloé. Důkazem toho, jak je vůně Chloé Love Story úspěšná vypovídá i samotný fakt, že byl nedávno parfém doplněn i samostatnou vůni v podobě toaletní vody, která je o něco méně intenzivní.

chloe-love-story

Inspirace vůně Chloé Love Story

Parfémovaná voda Chloé je nejen neodolatelně okouzlující a hravá, ale je i stylová. Dokáže vás zaujmout nejen pro svoji vůni, ale i pro to jak vypadá. Její flakónek je inspirovaný snad nejromantičtějším místem v Paříži a to známým mostem zamilovaných Pont des Arts, který je celý obsypaný zámky. Tyto zámky představují lásku dvou lidí, která je pomyslně uzamknuta na tomto mostě. A právě proto i parfém připomíná jeden takový zámek, ukrývající v sobě lásku.

love-story-chloe

Složení sladké a svěží vůně parfému Chloé Love Story

Hlava: neroli

Srdce: květ pomerančovníku a madagaskarský jasmín

Základ: pižmo a cedr

Na úvod vás obklopí svěží tóny neroli, které se po pár sekundách promíchá se srdcem parfému a tím je madagaskarský jasmín a hravá vůně květu pomerančovníku. Nakonec se můžete těšit na základ vůně, který je bezprostředně nejpodstatnější a tím je klasické pižmo s dřevitými vonnými tóny cedru. Vůně je to opravdu sytá a vydrží i několik dlouhých hodin!

parfemovana-voda-pro-zeny-chloe-love-story

Parfémovaná voda Chloé Love Story je výbuchem sladkých vůní, které ve vás probudí touhu po romantice, lásce a hřejivém objetí. Budete mít pocit, že nic není ztraceno, že máte celý svět u nohou. Je to přesně jedna z těch vůní, která vám dodají na sebevědomí i pozitivním myšlení.

Já sama parfémy této značky miluji a zatím jsem nenarazila na parfém, který by mi nevoněl. Jednoduše nemám co vytknout ani kritizovat, je to skutečně PŘENÁDHERNÁ ženská vůně.

parfemovana-voda-chloe-love-story

Máte i vy doma některý parfém Chloé?