Chloé Chloé parfemovaná voda

Jak už bývá zvykem známých módních značek, rozšířit svoji nabídku zboží o kosmetiku, tak i značka Chloé má mimo oděvní módu i bohatou nabídku své vlastní kosmetiky v podobě dámských parfémů. Tyto luxusní parfémy jsou výhradně určeny pro dívky a ženy, které ocení vůni květin s dřevitým podtónem. Vůně od značky Chloé vyvolávají atmosféru zapomenutých časů, elegance, která miluje módu v její dokonalosti a právě do takového světa plného smyslnosti je vtažena žena, které nosí vůni od značky Chloé. Ženy po celém světě jsou obdivovatelkami této značky, staly se jí natolik okouzleny, že zůstávají věrné své značce parfému po dlouhou dobu.

Chloé Chloé parfémovaná voda

Chloé Chloé – luxusní květinová vůně

Sama jsem nedávno dostala dárek v podobě jedné krásné dámské parfémované vody značky Chloé Chloé, která je už jen svým vzhledem flakónku a jeho designem neodolatelná. Barevně sladěná stužka ladí nejen s obsahem parfémované vody, ale i jejím dárkovým balením, které je součástí každého výrobku. Pochopitelně to co mě okouzlilo na tomto výrobku není ani tak jeho vzhled, jako jeho obsah. Především je to vůně parfému, která ve mně vyvolává pocit elegantnosti a jemnosti. Vůně je čistá a jemná, vonící po květinách a dřevu. Základem esence vůně Chloé Chloé je ambra a cedr, dále obsahuje magnólii, růži, konvalinky, liči, pivoňku a frézii. Tyto všechny květiny společně se dřevem, vytváří dokonalou kombinaci vůní, které zahalí vaše tělo po celý den a bude k vám přitahovat pozornost a obdiv ostatní ve vašem okolí.
Parfemovaná voda se prodává hned ve třech velikostech, pokud jste milovnicí značky Chloé, můžete si pořídit 75 ml nebo 50 ml této vůňě, z nabízených produktů můžete zvolit také jen decentní balení s obsahem 30 ml, které se vleze skoro do každé kabelky i většího psaníčka.

 

Reklama ještě nedávno běžela v TV – možná si vzpomenete…