Chloé Chloé Eau de Toilette (2015) dámský parfém: Recenze

Krása ženy by měla být podtržena nejen osobitou módou jí vlastní, ale i stylovou a nezaměnitelnou vůní v podobě parfému a přesně takovou by mohla být nejmladší nová vůně Chloé pro rok 2015.

O parfémech značky Chloé jsem už párkrát psala a proto když jsem se dozvěděla, že připravují novou vůni, která do našich obchodů došla těsně před Vánocemi, tak jsem byla rozhodnuta, že ji musím vyzkoušet. Stačil mi ale pouze jeden nádech parfému Chloé Chloé Eau de toilette (2015), abych ji MUSELA MÍT!

Chloé Eau de Toilette 2015

Nový parfém Chloé Chloé Eau de Toilette (2015)

Představuji vám novou vůni dámské toaletní vody Chloé Chloé Eau de Toilette (2015), která stojí za trochu vaší pozornosti a vyzkoušení. Jako všechny předešlé parfémy Chloé, tak i tento ctí ženskost, něžnost a svůdnost, které vládne každá žena. Nová vůně svým podobným složením, jako ostatní parfémy z kolekce od roku 2008, je svými jemnými a omamnými tóny vůní tím pravým elixírem mládí, krásy a modernosti.

Složení vůně:

Hlava: bergamot, magnólie a citron

Srdce: gardénie, růže a bílá růže

Základ: pižmo, květ bavlníku

Chloé Chloé Eau de Toilette 2015

Nová verze Chloé Eau de Toilette 2015 by se dala považovat za všestrannou vůni. Tedy letní, ale i zimní květinovou vůní s tóny pižma. O největší slovo se zde ale hlásí bílá růže, která je díky osobitým esenciálním vůním lehce štiplavá, ale půvabná. Probudí ve vás pocity, o kterých jste nevěděla, že je vůbec máte a touhy, které jste skrývala. Můžete tedy počítat s tím, že i když je tato vůně součástí dlouholeté a zdůrazňuji znovu velice úspěšné kolekce parfémů Chloé, tak vás mile překvapí moderností, až nadčasovostí.

Chloé 2015

Krásná vůně v krásném balení:

Autorem této vůně je Michel Almairac a Sidonie Lancesseur, pokud vám tyto jména nic neříkají, tak zdůrazňuji, že se jedná o velmi šikovné a známé parfuméry. Samotná vůně Chloé chloé Eau de Toilette je skryta v krásné broušeném skleněném flakónku, který je svým tvarem elegantní a zároveň roztomilá, díky sametové bílé stužce, která je uvázána u rozprašovače vůně.

Vyzkoušejte tuto novou vůni značky Chloé a zamilujte si ji hned od prvního okamžiku, kdy vaše tělo pohltí okouzlující, omamná vůně růží a jemných mýdlových tónů.

Zamilovala jste si ji i vy?