Chanel Chance Eau Fraiche: Recenze

Dokonale svěží vůně, která zahalí celé vaše tělo jemnou smyslností a elegancí, se nachází v jedinečném parfému Chance Eau Fraiche od Chanel.

Chanel_jpg

Pokud jste milovníci prvotních vůní od Coco Gabrielle Chanel, budete buď lehce zklamáni anebo objevíte novou favoritku mezi dámskými parfémy. Ze staré řady Chanel Chance vznikla nová, více svěží vůně Chanel Chance Eau Fraiche. O této vůni by se dalo říci, že patří do zcela jiné skupiny parfémů, než-li právě klasická řada parfémů Chance. Jakoby byla stvořena pro horké letní večery, které jsou prodchnuty romantickou atmosférou.

chanel ch_jpg       chanel chance_jpg

Vůně Chanel Chance Eau Fraiche byla trh s parfémy uvedena již v roce 2007. Řadíme ji mezi lehčí vůně, které však neztrácí kouzlo z klasických vůní parfémů Chance věhlasné značky Chanel. Čím vás tato dámská toaletní voda okouzlí?

Snad její lehkou, svěží vůní květin, která na vaší pokožce vydrží po dlouhou dobu a zaručeně se ne-jedna přítelkyně zeptá, co za okouzlující a krásně vonící vůni na sobě máte. Květinové, ale i ovocné vůně jako je: citron, červený pepř, bílé pižmo, hyacint, čerstvý vetiver, modré dřevo, absolutní kosatec, ambrová pačuli a jemný avšak aromatizující jasmín vytváří dokonalou a svěží vůni parfému Chanel Chance Eau Fraiche.

Vůně jemně voní po dlouhou dobu od prvního nanesení. Tento dámský parfém patří zajisté do vůní, které okouzlí vaše smysly nezkaženou hravostí a fantazií. Budete si připadat jakoby jste byla někde na slunečné pláži u moře, ikdyž se budete právě nacházet někde v tmavé kanceláři, kde sotva dohlédnete na okno. Tato vůně je pravým útěkem do vašeho světa hřejivé fantazie.

Chanel eau_jpg

Samotná vůně Chanel Chance Eau Fraiche má jednoduchý a klasický design flakónku bez zbytených ozdůbek, ale pokud se zahledíme pořádně, všimneme si skrytého významu této vůně. Kulatý tvar parfému, jakoby vyjadřoval nekonečnost, zelená čirá tekutina pak svěžest a květiny, tedy jednoduše: „nekonečkonou svěžest vůně“.

Právě takový styl vyjadřovala i samotná návrhářka Coco Chanel, které vděčíme za vznik této módní značky a tak i parfému. Klasika, elegance, špetka luxusu a nezaměnitelná riginalita, tak přesně tato slova popisují styl této jedinečné vůně od Chanel.

Pokud vás tato vůně opravdu okouzlí, můžete své tělo hýčkat nejen v podobě parfému. Výrobci totiž ví, že aby byl výsledek zcela dokonalý nesmí chybět tělový krém Chanel Chance Eau Fraiche nebo dokonce i  sprchový gel. Tyto přípravy poskytnou vašemu tělu kompletní péči prvotřídní kvality, kterou si bezpochyby zasloužíte!

A jakou svěží vůni volíte vy?