Chanel Bleu de Chanel – pánský parfém: Recenze

Pánové, pokud jste hledali parfém který z vás během okamžiku, udělá neodolatelného muže, tak už nehledejte, ale pozorně čtěte.

Stále nevěříte, že by vůně dokázala v ženách, ale i v mužích probudit větší zájem, větší obdiv? Tak se přesvědčte sami osobně, že skutečně kvalitní vůně to dokáže a ano, tou vůní mám na mysli pánský parfém Chanel Bleu de Chanel, který je přímo k pomilování. Neodoláte mu a naprosto mu propadnete!

 

Pánský parfém v podobě parfémované vody Chanel Bleu de Chanel

Každý muž by alespoň jednou na vlastní kůži měl zažít tento velmi elegantní a nezaměnitelný pánský parfém Chanel Bleu de Chanel. Toto tvrzení není nikterak nadsazené, je to jednoduše výjimečná vůně, pro neméně výjimečné muže.

Vůně Bleu de Chanel je určena pro muže elegantního, svobodného, co chce a působí dojmem sebevědomého muže, který má ve svém životě jasno. V každém okamžiku, každého dne vás vůně posune dál, povede vás k větším výkonům, k pocitu, že vám nic a nikdo nestojí v cestě.

Pánský podmanivá vůně Chanel Bleu de Chanel je hřejivá a výrazná, je to vůně, která skutečně podtrhne mužnou sílu, ale i krásu. Nebude to jedna žena, co vám padne k nohám, bude to celá místnost, co bude po tajnu, tiše a s obdivem nasávat vaši krásnou vůni a to bez přehánění.

Stačí, abyste doladil svůj vzhled sedící košilí nebo sakem a pak činy a především vy sami budete mluvit za vše.

Vůně je návyková a to nejen pro něj, ale i pro ni. Není nic krásnějšího a svádivějšího než krásně vonící muž a to nemluvím jen za sebe. Tato pánská vůně je jednou z těch vůní, kterou když ucítíte, tak se zastavíte a hledáte její zdroj, tedy muže, který tak krásně voní a to už přece něco znamená, nemyslíte?

Chanel Bleu de Chanel

Luxusní vonné ingredience ve flakónku pánské vůně Chanel Bleu de Chanel

Co tedy rozhodně na parfému Chanel Bleu de Chanel oceníte je výrazná, ale příjemně hřejivá vůně dřeva. Počátek vůně je osvěžující a to díky citrusovým tónům originálních citrónů z Kalábrie. Následně v srdci parfému, se nachází další citrusová, tentokrát v podobě grapefruitů, které jsou propojené s energetickým mentolem a jiskrným růžovým pepřem. To ale není vše! Další vonnou ingrediencí, která zaujme vaše smysly, je například muškátový oříšek doplněný o aromatický jasmín a kontrastní zázvor. V základu vůně se nebudete moci nabažit, již na úvod zmíněných dřevitých tónů, které si nelze než zamilovat.

pánský parfém Chanel Bleu de Chanel

Značka Chanel má ve světě takovou pověst, že nepotřebuje dlouhého představování. Její zakladatelka Coco Chanel byla a je tou nejznámější módní návrhářkou na světě a proto se můžete spolehnout, že produkty, ať už je to oblečení nebo kosmetika nemají konkurence. A parfémy značky Chanel jsou svými opojnými a dokonalými kombinacemi vůní přímo vyhlášené!

 

Nechte se pohltit pánskou vůní Chanel Bleu de Chanel a nepochybujte ani na sekundu, že vaše úspěchy jsou odteď už jen samozřejmostí a nikoliv pouhým snem.