Chanel Allure – parfémovaná voda pro ženy

Už jste někdy vyzkoušela některou z vůní parfémů od Chanel? Pokud ne, rozhodně byste měla! Gabrielle Bonheur „Coco“ Chanel, která je právem označována, jako „královna módy“ byla a je uznávána, jako jedna z nejvýraznějších postav návrhářů ve světě. Tato skvělá a především inovativní módní návrhářka tvořila v Paříži, kde vytvořila nejedny dokonalé šaty. Se vzrůstající slávou přidala Chanel ke svým modelům i vlastní řadu vůní, které jsou stejně tak nádherné, jako její šaty.

Chanel_jpg

 

Parfém Chanel Allure:

Tento parfém představuje úspěšné a nekompromisní ženy, které žijí neobyčejným životem. „Nadvůně“ z kolekce Chanel Allure svou kombinací esencí vůní rozhodně vybočuje z davu a nenechá nikoho pochybovat, o své výjimečnosti.

Vůně parfému Chanel Allure je často popisována jako květinově-svěží vůně pro ženy, ale mě samotné připadne spíše těžší. Patří mezi vůně, které se hodí nejen pro nošení v běžných pracovních dnech, ale i pro významné události, jako jsou například oslavy, večírky apod. Díky výjimečné nezaměnitelné vůně okouzlí vaše smysly a probudí ve vás sebevědomou a smyslnou ženu.

Chanel A_jpg

Složení opojné vůně Chanel Allure:

Po nanesení parfému ucítíte vůni bergamotu, který se nachází v hlavě parfémů, spolu s bergamotem ucítíte i výraznou ovocnou vůni mandarinky a broskve. Samotné srdce parfému Allure tvoří leknín, růže a opojná esence jasmínu. Po ustálení vůní, na vaší pokožce zůstane jemná vůně vanilky a santalového dřeva, které spolu s vetiverem tvoři základ parfému Chanel Allure.

 

Design flakónku je vytvořen v klasickém stylu, v jednoduchých liniích. Protože především značka Chanel ví, že v jednoduchosti je krása. Vůně je jedním slovem nádherná a jedou z těch, kterým se stanete věrná po zbytek svého života, a nikdy vás neomrzí!

allure_jpg

 

Schází vám jiskra a sebevědomí? Toužíte být hýčkaná a obklopovat se krásnými a výjimečnými věcmi? Tak pak rozhodně parfém Allure, od vysoce luxusní značky Chanel, uspokojí všechny vaše touhy a udělá z vás neodolatelnou ženu.

 

Máte chuť jej také vyzkoušet?