Calvin Klein Deep Euphoria – Recenze dámského parfému

Silná a plná vůně dámského parfému Calvin Klein Deep Euphoria je skutečně nezapomenutelná a stejně tak i žena, která tento parfém nosí.

U tohoto parfému se můžete skutečně spolehnout na svůdnou a ženskou vůni, která je tak lákavá a pobuřující, že přítáhne pohled jakéhokoliv vytouženého muže.

Calvin Klein Deep Euphoria (1)

Vůně Calvin Klein Deep Euphoria – vůně, která jde skutečně do hloubky

Tato skutečně provokativní vůně vás dostane nejen svým tajuplným flakónkem, ale i tím co v sobě pomyslně ukrývá. Objevíte v ní nejen krásnou a nezaměnitelnou vůni, ale i sebevědomí. Právě díky smyslným tónům parfému Deep Euphoria se stanete okouzlující hvězdou každého večera.

Vůně se skvěle hodí pro ženy podnikavé, které nechtějí být pouze na druhém místě, ale chtějí být tou první, která má nejen hlavní slovo, ale i přitahuj pohledy všech v okolí.

Deep Euphoria Calvin Klein

Dámský parfém Calvin Klein Deep Euphoria je skutečně jednou z posledních novinek slavné módní značky CK. Na trh s parfémy přišla v roce 2016 a její tváří se stala slavná a populární herečka Margot Robbie, která je zosobněním ženskosti a krásy.

Jedinečné a neodolatelné složení parfému Deep Euphoria

Hlava: bílý pepř, Cascalone, list mandarinkovníku

Srdce: pivoňka, růže, pelargonie, pravý arabský jasmín

Základ: dřevité tóny, pižmo, pačuli

Vůně už od prvních tónů je spíše silným a smyslným elixírem než-li hedvábným letní vánkem. Na úvod vás přivítají jiskrné esence bílého pepře či exotické cascalone a pochopitelně nesmím zapomenout zmínit energetické vůně citrusů. V srdci parfému naleznete i klasické vůně růží, pivoňky anebo pelargonie. O tajemnou a výraznou atmosféru se postará pravý arabský jasmín. Parfuméři na tomto parfému opravdu nešetřili. Nakonec podstatná část parfému je ukrytá v základu a ten tvoří pižmo, pačuli a dřevité tóny.

CK Deep Euphoria (1)

Pokud jste milovnicí květinových jemných tónů, tak si nemyslete, že tato výraznější vůně není váš šálek oblíbené kávy! Já sama jsem byla na vůni zvědavá, ale nedávala jsem jí moc velké šance, ovšem to se změnilo, jak jsem ji vyzkoušela. Nádherná vůně, která mě obejmula svými hřejivými a svádivými vonnými tóny se mi stala osudnou a musela jsem si ji koupit. Je skutečně výjimečná! Jiná!

Dámský parfém Deep Euphoria

Vyzkoušejte na vlastní kůži, jak voní nová vůně Calvin Klein Deep Euphoria, nebudete chtít pak nic jiného, než jeden tento skvostný flakónek ve své kabelce a na sobě samé.