Bourjois Volume Reveal – řasenka pro objem: Recenze

Řasenka, která vyrazí dech nejen ostatním, ale i Vám! Ano, nemluvím tu o ničem jiném, než o praktické a moderní řasence na vaše řasy, která i z mála vykouzlí bohatý a přímo hříšný závoj pokušení!

řasenka Bourjois

Geniální řasenka na vaše oči Bourjois Volume Reveal

O řasenkách je většinou těžké napsat několik vět, jak jistě každá žena ví, je jednou z nepostradatelných předmětů, každé moderní ženy, bez které by mnohé z nás nedali ani ránu. Řasenku jednoduše my ženy považujeme, už za takovou naši SAMOZŘEJMOST. Tuto řasenky jsem dostala jako dárek a teď jej musím zhodnotit, jako velmi podařený dárek. Většinou, jak už to tak u nás žen bývá, jsem zvyklá si sama vybírat a nakupovat kosmetiku a obzvlášť, pokud se jedná o řasenku. Požaduji většinou hustší kartáček a pochopitelně černou barvu, která mé řasy zvýrazní a podtrhne, jak to jen jde. A toto přesně dokáže i řasenka Bourjois Volume Reveal.

řasenka na oči pro objem řas řasenka Bourjois Volume Reveal

Nejenže si díky ní bez problému a rychle nalíčíte řasy a přitom ještě použijete i zrcátko chytře umístěné na obalu řasenky! Dle mého názoru, je to skvělá vychytávka, na kterou si rychle zvyknete a budete ji v budoucnu požadovat všude.

Skvělé vlastnosti řasenky na oči Bourjois Volume Reveal

Tak zaprvé si na této řasence na oči zamilujete její kartáček, který dokonale a bez problému rozdělí vaše řasy a přitom je perfektně nalíčí, takže budou mnohem tmavší a dlouhé, že Vám bude připadat, že to ani nemohou být vaše řasy. Aplikace řasenky na řasy je snadná a pochopitelně stejná, jako u kterékoliv jiné řasenky předtím, co jste používali. K dokonalosti a taky ke snadnému líčení přispěje i zrcátko, které je umístěné na řasence, tedy na jejím obalu a tak si můžete řasy líčit třeba i v autě! Zrcátko je zvětšovací, takže na svoje řasy skuteočně uvidíte detailně.

řasenka na objem Bourjois Volume Reveal

Řasenku pro objem Bourjois Volume Reveal naleznete nejen v kamenném obchodě, kde jen tak mimochodem stojí poměrně větší balík, než je tomu například na internetových stránkách některého obchodu s kosmetikou. Například ZDE ji zakoupíte už od 280 kč!

řasenka na oči

Kosmetika Bourjois je kosmetikou profesionálů, a kdo říkal, že právě vy nemůžete být svým vlastní „profesionále“ při každodenním líčení? Nádherné, dlouhé a černé řasy během okamžiku a to bez sebemenší námahy, tak taková je nová řasenka na oči Bourjois Volume Reveal. Tohoto malého pomocníky rozhodně milé dámy doporučuji, a to VŘELE!