Boucheron Quatre Limited Edition 2016

Novinka mezi pánskými parfémy značky BOUCHERON pro rok 2016! Stále nevíte co koupit své drahé polovičce na Vánoce? Nezoufejte! Sama mám ozkoušeno, že parfém je vždy tou nejlepší volbou. Můžete jej koupit nejen příteli, ale i bratrovi anebo tatínkovi a nikdo nebude zklamaný.

pansky-parfem-quatre-boucheron-2016

 

Značku Boucheron známe všichni určitě dobře. Vůně této značky jsou velmi moderní a nadčasové a to není řeč jen o jejich vůních, ale i o designu jednotlivých flakónků.

Pánský parfém Boucheron Quatre Limted Edition 2016

Už ze samotném názvu parfému pochopíme, že jde o limitovanou edici vůně. Takže pokud se dlouho rozmýšlíte s nákupem, tak tady bych to moc nedoporučovala. Navíc jsem hledala tento parfém na internetu a našla jsem jej jen na notino.cz. Ale v kamenných obchodech ho určitě také naleznete, abyste si vyzkoušeli jeho vůni. Ale doporučuji ji koupit spíše přes internet, ušetříte!

boucheron-quate-2016-pansky-parfem

Pro koho je tento parfém vhodný? Pro muže podnikavé, moderní a elegantní. Sama bych ji označila za vůni podnikatelů. Je opravdu velmi mužná, ale v žádném případě vtíravá.

Vůně parfému Boucheron Quatre Limted Edition (2016) nás ženy bude lehce svádět a přitahovat. Znáte takový ten pocit, když kolem vás projde muž a vy ucítíte jemně lákavou a jemně sexy pánskou vůni, která vás donutí se na dotyčného i otočit? No, tak to je ona!

boucheron-2016

Složení pánského parfému Boucheron

Hlava: hořký pomeranč, rybíz, pomeranč, jahoda

Srdce: heliotrop, jasmín

Základ: vanilka, dřevité tóny

Na úvod vás tato pánská vůně přivítá jen samým ovocem! Nejdříve pocítíte hořký pomeranč, jahodu a následně rybíz. K tomu se ale o pár sekund přidá srdce parfému, které přetrvává mnohem déle, než úvodní tóny a tím je aromatický jasmín a nakonec heliotrop. Asi si říkáte, konečně nějaká mužná vůně, ale nebojte se! V základu, tedy v tom nejdůležitějším „bodu“ parfému jsou, pro mužné vůně nepostradatelné, dřevité tóny, které doplňuje ona elegantní vůně vanilky. Tyto všechny vonné ingredience tvoří galantní parfém Boucheron.

Vyzkoušejte tuto pánskou vůni, protože za zkoušku nic nedáte a navíc jsem skoro přesvědčená, že většině z vás bude velmi, ale VELMI vonět!

Malá ukázka toho, jak jsou flakónky Boucheron precizně zdobené: