BB krém Yves Rocher: Recenze

Yves Rocher vedle kvalitní kosmetiky nabízí také makeupy, rtěnky, laky na nehty a dekorativní kosmetiku. Stejně jako jiné značky také Yves Rocher už nabízí i populární BB krémy. BB krémy od Yves Rocher jsou ve dvou odstínech – light a medium. Co znamená oněch 6 v 1?

1.  Hydratuje po dobu 24 hodin
2  Sjednocuje odstín vaší pleti
3. Kryje nedokonalosti
4. Prosvětluje pleť
5. Vyhlazuje všechny nerovnosti pleti
6. Chrání pleť před škodlivým vlivem vnějšího prostředí

 

Vyzkoušela jsem tento BB krém Yves Rocher pro dokonalou pleť 6v1 v odstínu Medium a jaký je?

BB krém Yves Rocher

Tady je recenze:

Ve srovnání s jinými BB krémy je tenhle opravdu velmi lehký a zároveň dobře kryje. Konzistence je opravdu lehoučká a velmi snadno se roztírá a do pleti se v podstatě vpije a dál se už nerozmazává. Zároveň zanechává pleť krásně hydratovanou a jemnou. Je ale potřeba rozetřít ho rychle, protože jakmile jej vetřete do pokožky, vsaje se a pak už se nedá dál roztírat.

Takhle vypadá konzistence BB krému Yves Rocher. Mám přirozeně olivovou pleť ale jak vidíte i přesto odstín není příliš oranžový. Pro mě to není úplně ideální odstín, ale mě bohužel vyhovují jen asijské a olivové odstíny.

BB krém Yves Rocher recenze  bb krém rozetřený

Pleť příjemně hydratuje a po vstřebání ji také zmatňuje, takže už není potřeba použít pudr. Já mám velké kruhy pod očima, které bohužel nezamaskuje. Je na to nutné použít korektor, ale jinak opravdu stačí tento BB krém a můžu jít 🙂

Takhle vypadá BB krém po rozetření – skoro není ani poznat, že?

Ukázka BB krému YR

 

Takhle vypadá neupravená fotka, abyste měli představu o odstínu:

BB krém fotka bez úprav

 

Jaký je váš oblíbený BB krém?