Balzámy EOS recenze

Legendární balzám na rty EOS již dorazil i do České republiky a přesto, že jsou zatím u nás hodně drahé, získali si už velkou oblibu. Proč? To se dočtete právě v této recenzi.

Balzámy EOS jsou  100% přírodní, takže se nemusíte obávat, že se vám do těla dostane něco nezdravého. Mají opravdu jedinečné balení v podobě roztomilých vajíček v překrásných barvách. Obal je z příjemného silikonu, který je jemný na dotek a jednoduše jej rozšroubujete.

Balzám není ani v kalíšku ani v tyčince ale  ve tvaru polokoule a vy ho tak můžete snadno a hygienicky nanést na rty.

balzámy EOS    IMG_3220

Balzámy EOS krásně voní a také skvěle chutnají a právě proto jsou opravdu návykové!

Vyzkoušela jsem balzám s vůní medového melounu EOS Honeysuckle Honeydew a EOS Sweet mint a oba balzámy jsou naprosto úžasné. Voní nádherně a jsou velmi chutné. Sweet mint navíc příjemně mentolově pálí na rtech, což je v létě velmi příjemné a osvěžující.

EOS mentol a medový meloun

Co se kosmetické kvality týče, balzám na rtech vydrží dlouho a rty opravdu účinně hydratuje. Pokud balzám srovnám třeba s balzámy Labelo, nebo Garnier a podobnými drogeriovými značkami, tak jsou nesrovnatelně lepší, lépe hydratují a chrání pře popraskáním a také lépe voní. V porovnání s přírodními balzámy Yves Rocher, které jsou velmi příjemné a krásně voní ty od EOS nesrovnatelně déle vydrží na rtech a EOS ovocné vůně jsou prostě zábavné a originální. A prostě vždycky z něj mám dobrou náladu, jen jak si ho natřu na rty. Na Instagramu jsou taky tisíce vtipných fotek s těmito rozkošnými balzámky.

EOS - balzámy na rty

EOS balzám na rty

Kromě již výše zmíněných melounové a mátové vůně si můžete vychutnat také šťavnatou jahodu, Lemon sorbet, borůvků, kokos s vanilkou, granátové jablko, tropické ovoce, které se perfektně hodí na léto a oblíbený EOS Tanderine, tedy s příchutí mandarinky a mnoho dalších úžasných vůní a příchutí.

Jak poznat pravý balzám EOS?

EOS balzám na rty  EOS honeystuck

Samozřejmě jako velká řada jiné populární kosmetiky a již i EOS spoustu nepodařených kopií. Originální EOS poznáte podle obalu, kdy je buť v originálním papírovém baení, nebo v potištěné folii, kde jsou veškeré informace. Plastový obal je z příjemného jemného silikonu a vršky balzámků se dají měnit a kombinovat. Originální EOS balzám na rty má také pěknou světlou barvu, není žlutá ani oranžový a především velmi příjemně voní. Pokud váš EOS nevoní, nebo dokonce nepříjemně páchne, pak to bude pravděpodobně padělek.

Máte i vy své vajíčko EOS? Jaká je vaše oblíbená vůně?