Avon olej na vlasy: Recenze

Marocký arganový olej je známý pro své ozdravující účinky, které jsou doslova blahodárné v jakékoliv podobě. Skvěle se postará o vaši pokožku i vlasy. A právě ve vlasové kosmetice se sním setkáte v posledních letech velmi často a to především v podobě oleje na vlasy.

Sama jsem vyzkoušela už několik různých vlasových olejů a asi nejvíce jsem byla spokojena, se značkou MATRIX, Avon a KALLOS. Každá z těchto značek má jiné výhody, ale kdybych měla na výběr z těchto tří značek, tak bych si vybrala nejspíše ten od Matrix. Dnes vám ale zkusím popsat, v „kostce“, mé zkušenosti s vlasovým olejem od kosmetiky Avon.

avon-vlasovy-olej

Pečující olej na vlasy od Avonu

Pokud něco musím hned v úvodu pochválit, tak je to nádherná vůně oleje, která je opravdu nezaměnitelná! Skvělé účinky marockého arganového oleje, který je někdy přezdíván i jako „marocké zlato“, jsou legendární.

S poškozenými vlasy si poradí opravdu rychle, už během pár použití poznáte ty změny. Kam se na něj hrabe nějaký kondicionér, či maska na vlasy! Stačí malé množství a to i když máte dlouhé a husté vlasy. Nejlepší je jej nanášet na konečky, ty bývají zpravidla nejvíce poškozené a potřebují více výživy, než vlasy u kořínků.

Můžete se tedy těšit nejen na vyživené vlasy, ale i na zdravý vzhled.

Jak používat vlasový olej Avonu Advance Techniques

Používá se zcela stejně, jako i jiné vlasové oleje. Na umyté a vysušené vlasy, ale pouze ručníkem, nanesete malé množství do dlaní a pak aplikujete na vlasy.

vlasovy-olej-avon

Někdy se doporučuje, pro lepší účinek kombinovat tento olej i s dalšími výrobky s obsahem marockého arganového oleje, nebo i s jinými výrobky z řad kosmetiky Advance Techniques. Ale já osobně to nedělám. Používám klasicky šampon, jaký zrovna mám a myslím, že účinek je i tak velmi dobrý.

kosmetika-avon-vlasovy-olej

Olej na vlasy Avon versus jiné oleje na vlasy

Co bych tomuto oleji od AVONU vytkla je jeho množství versus cena. Někde je prodáván za cca 150 kč (ve slevách i méně) a vzhledem, že je to jen lahvička o 90 ml, tak je to celkem dost. OLEJ NA VLAY OD MATRIX je možná dražší o 40 kč, ale má i větší obsah a to je 200ml, vydrží tedy opravdu dlouho. Od kosmetiky Kallos zakoupíte olej také v menším množství, ale cena je i nižší, něco okolo 90 kč. Pak jsou pochopitelně i další vlasové oleje, jejich cena se pohybuje od 80 do 500 kč. Já mám ale zatím zkušenosti pouze s těmito třemi kosmetickými značkami a stále si asi budu stát za tím, že vlasová kosmetika Matrix, je pro mě TOP 1.

 

A jaké zkušenosti s vlasovými oleji máte vy?