Avène Cleanance – pleťová voda pro problematickou pleť

Další pleťová voda pro problematickou pleť, nejen v pubertálním věku, je z portfolia kosmetické značky Avène, která nejen přináší skvělé výsledky, ale i moc hezky voní a to je pro nás ženy důležité.

Avène Cleanance - pleťová voda

Pleťová voda pro problematickou pleť se sklony k akné Avène Cleanance

K této vodičce jsem spíše přišla náhodou, tedy dostala jsem ji jako malý věrnostní dáreček a mohu vám říci, že si jej velmi cením. Tato pleťová voda na obličej od kosmetiky Avène nezaručí pochopitelně okamžité zmizení všech nedostatků vaší pleti, ale postupně je eliminuje a až po čase zmizí skoro úplně.

Jak asi víme akné není pouze otázkou dobré kosmetiky (ale čím větší péče, tím lépe a lepší výsledky), ale je to i o stravě a bohužel i genetice a pozor i stresu! Když jste si asi toto vše přečetli, tak si říkáte, že to se na to rovnou můžete vykašlat a zůstanete u svých ověřených kosmetických přípravků, ale to by byla chyba! Vyzkoušet něco nového se vám v tomto případě může vyplatit!

Avène Cleanance - pleťová voda- problematická pleť

Pleťová voda Avène Cleanance nejenže je účinná a skutečně šetrná k vaší pleti, ale je i poměrně  cenově dostupná.

 

Na co je čistící voda Cleanance Avène dobrá?

Tak zaprvé čistí vaši pleť, stačí malá trocha na vatový tampónek a je to. Další možností využití pleťové vody Avène je v oblasti odličování, ale být vámi, zvolila bych raději specializovanější výrobek na odličování. Co byste měla očekávat je nejen čištění vaší pleti, ale i zklidnění a zmatnění pleti, tedy zmírnění snížení tvorby kožního mazu.

Avène Cleanance - pleťová voda pro problematickou pleť

Produkty z řady Cleanance jsou synonymem čistoty a svěžesti a to mohu z vlastní zkušenosti sama potvrdit. Já osobně jsem zatím zůstala jen u pleťové vody, ale nebráním se představě, že bych vyzkoušela některý z dalších výrobků jejich řady, ovšem musím nejdříve vypotřebovat svoji současnou kosmetiku.